הרב יעקובזון

• פותח הנושא lizi
  • פורסם בתאריך

lizi

משתמש צעיר
מישהו יודע איך אני יכולה להוריד הרצאות של הרב יעקובזון על חינוך ילדים?
(הורדה ל MP 3 של SANASׂ)

תודה מראש!!!!

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם תרצי יש לי את כל ההרצאות שלו, אוכל לשלוח לך בג'מבו מייל.

לשם שינוי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י bason1661;794356:
אם תרצי יש לי את כל ההרצאות שלו, אוכל לשלוח לך בג'מבו מייל.

באודיו? בוידאו?
איכותי, שומעים טוב?

ההרצאות שברשותך הם בחינוך ילדים או שנושאים נוספים?

ושאלתי כבר באשכול אחר ולא נעניתי, אם מישהו יודע היכן אפשר לרכוש את הספרים שלו בירושלים באחד מהאיזורים הר נוף /גב"ש / רמות / סנהדריה / גאולה?

תודה רבה תזכו למצוות!

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה שיש לי זה לשמיעה,
חלק מהשיחות- שלדעתי הם הנבחרות, הוקלטו לפני יותר מ10 שנים, וחלקם באיכות לא כ"כ טובה, הם עושקים בחינוך ילדים בלבד.
וחלק מהשיחות - אלו שנמצאים בקול הלשון הוקלטו שנים האחרונות, באיכות טובה יותר. לא שמעתי את כולם, אך כמדומני שעושקים גם בחינוך, וגם ביראת שמים ונושאים כלליים.

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י bason1661;794405:
מה שיש לי זה לשמיעה,
חלק מהשיחות- שלדעתי הם הנבחרות, הוקלטו לפני יותר מ10 שנים, וחלקם באיכות לא כ"כ טובה, הם עושקים בחינוך ילדים בלבד.
וחלק מהשיחות - אלו שנמצאים בקול הלשון הוקלטו שנים האחרונות, באיכות טובה יותר. לא שמעתי את כולם, אך כמדומני שעושקים גם בחינוך, וגם ביראת שמים ונושאים כלליים.
עוסקים...

צדפים

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את יכולה לברר אצל אחינית שלו שמוכרת את הספרים בבני ברק- 054-8475542

מרדכי2

משתמש צעיר
D I G I T A L
לי יש את ההרצאות לצפיה - אם יהיה ביקוש העלה את זה לג'מבומייל

swiss

משתמש רשום
תעשו מצוה ותעלו לג'מבו מייל לתועלת כולם

NIVDFB

משתמש פעיל
מוזר מאוד, אני לוחץ על הקישור ומופיעים לי הרבה שיעורי וידיאו והצלחתי גם להוריד

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

bason1661

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני יעלה בזמן הקרוב את כל ההרצאות שיש לו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה