שיתוף הרב חזקיהו מדיני זצ"ל (בעל השדי חמד )

פנחס ציור עיפרון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אני יותר מרוצה שתתנו לי חוות דעת ציור ועם יש לכם הערות והארות (אפשר גם להגיד מה לתקן😉)בשמחה

קבצים מצורפים

• IMG_1249.JPG
    IMG_1249.JPG
    4 MB · צפיות: 9

אלמוג מ.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לא בא לשפוט כי אני לא יודע מה הייתה הכוונה שלך, איזה סגנון לקבל
אבל מה שאישית הפריע לי זה שאין מקור אור ברור. ההצללות באות מכל צד שלא יהיה, ובסוף יוצאים עם תמונה קצת שטוחה.
מן הסתם השתמשת בתמונה הידועה שהיא מאוד ישנה. במקרה כזה אולי כדאי למרות שמעתיקים תמונה, לנסות ליצור את ההצללות לא מתוך העתקה מתמונה, כי היא לא נותנת את הרושם האמיתי של נפילות הצל. זה קורה להרבה אגב גם בתמונות של הבן איש חי, של אדמו"ר הזקן.. מה שמיוחס לפחות.. וכל התמונות הישנות.

פנחס ציור עיפרון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לא בא לשפוט כי אני לא יודע מה הייתה הכוונה שלך, איזה סגנון לקבל
אבל מה שאישית הפריע לי זה שאין מקור אור ברור. ההצללות באות מכל צד שלא יהיה, ובסוף יוצאים עם תמונה קצת שטוחה.
מן הסתם השתמשת בתמונה הידועה שהיא מאוד ישנה. במקרה כזה אולי כדאי למרות שמעתיקים תמונה, לנסות ליצור את ההצללות לא מתוך העתקה מתמונה, כי היא לא נותנת את הרושם האמיתי של נפילות הצל. זה קורה להרבה אגב גם בתמונות של הבן איש חי, של אדמו"ר הזקן.. מה שמיוחס לפחות.. וכל התמונות הישנות.
האמת חשבתי על זה אבל לא רציתי יותר מידי לשנות כי אולי זה יעבד מהאפקט(כלומר לא יזהו שזה הוא )אבל בכל מקרה ממש תודה על ההערה הבונה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה