הרב אהרון לרנר

שיר הללי

משתמש רשום
מטפל ב-ADHD
אשמח לקבל חוו"ד ממי שטופל אצלו
או מידע קרוב.
כמובן באישי.
תודה רבה!

שוש1

משתמש צעיר
שמעתי עליו בדיוק היום אשמח גם למידע. יש לו גם מטפלות לבנות?

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אשמח גם לפרטים באישי,המלצות,באיזה גילאים,הצלחות וכו

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך הספר שלו? מי קראה וממליצה?

שוש פשוש

משתמש רשום
הספר שלו הוא one of the kind
אני מרגישה שכמו שניתנה חכמה להבדיל לכל מיני אישי מדע מפורסמים כך הוא קיבל מתנת שמים בהבנה אמיתית של קשיי קשב.
ממליצה בחום. ספר ח-וב-ה לכל מי שחי עם מאותגרי קשב, גם אם המאותגר הוא הוא בכבודו ובעצמו.

מה שמעניין אותי זה לגבי הטיפולים שלו.

מכחול

משתמש רשום
אשמח מאוד לקבל עליו מידע באישי, האם הוא מומחה רק בקשב וריכוז, או שהוא גם מטפל
ריגשי טוב? ובאיזה שיטות הוא מטפל?

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
מכיר מקרוב מאוד את הרב לרנר. הייתי עד לכמה מקרים שהוא היה השליח להצלה.

לאחרונה הוא עמוס, וכמעט ולא מקבל חדשים.

מטפל רגשי מומחה מאוד [לאו דווקא בענין קשר וריכוז], ממש מהשורה הראשונה של המטפלים בציבור שלנו.

etyb

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י שוש פשוש;2452322:
הספר שלו הוא one of the kind
אני מרגישה שכמו שניתנה חכמה להבדיל לכל מיני אישי מדע מפורסמים כך הוא קיבל מתנת שמים בהבנה אמיתית של קשיי קשב.
ממליצה בחום. ספר ח-וב-ה לכל מי שחי עם מאותגרי קשב, גם אם המאותגר הוא הוא בכבודו ובעצמו.

מה שמעניין אותי זה לגבי הטיפולים שלו.

זה עוד ספר שלו כי הספר שאני מבררת עליו הוא בעברית

שוש פשוש

משתמש רשום
אני ממליצה מאד גם על הרב יהודה ליב אוירבך. מטפל עם הרבה נסיון והצלחה בבחורי ישיבה עם קשב וריכוז. קודם כל הוא מגיע ממקום שהוא מבין אותם ואת הקשיים הלא פשוטים שלהם, והעובדה הזאת לבד מפיחה בהם חיים. נותנת שם לבלגן המטריד. הוא גם עוזר להם להבין איפה ההפרעה פוגשת אותם בחיים. מאותגרי קשב רגילים לעצמם כל כך עד שהם לא יודעים שיש חיים מסוג אחר. הם לא מעלים בדעתם שיש מציאות אחרת מאשר קשב שנופל מיד אחרי המילה הראשונה בפיסקה, ומתעורר או לא מתעורר במילה האחרונה. הם גם רגילים לבלבול הפנימי עד שהם לא חושבים שיכול להיות אחרת. וכמובן, כל אחד מהם בכמות משתנה מרגיש דפוק. כואב הלב על בחורים שנלחמים מלחמה מיותרת ומתישה. כשממילא אין להם כלים לנצח. אני מכירה מקרוב סיפורים. גם כאלה שהם השפיצים של הישיבה. הכאב שלהם הוא פנימי, והרבה פעמים קבור תחת שכבות של יאוש או במקרה הטוב - השלמה.

ישראל בעלז

משתמש חדש
טל' הר' לרנר

0533113882
מומלץ מאוד.
הלוואי שיפתח מכון הדרכה והכשרת מטפלים כמוהו.
כמו"כ שיסכים לתת הדרכות בבתי ספר וחיידרים. זה יעזור הרבה מאוד.

שלום053

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אשמח לשמוע ג"כ פרטים והמלצות ומספרי טלפון וכדו' באישי, כמובן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה