התייעצות הרבליף

נשואה:)

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הציעו לי לעשות דיאטת הרבליף. השמח לשמוע מנסיון אם זה מועיל/מזיק. שווה תכסף וכו.
תודה!!!!

ישתבח שמו

משתמש פעיל
אני התחלתי לא מזמן. בינתיים הולך טוב. ב''ה ה' יעזור הלאה. מכירה אישית כאלו שירדו שם פלאים! מבחינת התזונה היא ממש מוצלחת והשייקים טעימים. אבל תמיד מומלץ לדבר עם מישהי שמכירים סומכים עליה

אלי7 ספורט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
צריך להיזהר! בכל דיאטה ובכל מאמנת תזונה צריך לבדוק האם המדריכה למדה תזונה ומוכשרת לכך עם תעודה או שלמדה "שיטה" שמישהו המציא,
סתם ככה תמיד אוכל יותר טוב מזין ובריא משייקים, אכילה נכונה ונבונה הרבה יותר עדיפה

mum

משתמש מקצוען
צריך להיזהר! בכל דיאטה ובכל מאמנת תזונה צריך לבדוק האם המדריכה למדה תזונה ומוכשרת לכך עם תעודה או שלמדה "שיטה" שמישהו המציא,
סתם ככה תמיד אוכל יותר טוב מזין ובריא משייקים, אכילה נכונה ונבונה הרבה יותר עדיפה
אני ממש מתחברת.
אני לקחתי מהשיטה הזאת את השייק על הבוקר- אני מערבבת יוגורט אקטיב (25 גרם חלבון) עם פירות קפאים ומים.
זה מאד משביע ומפחית את החיפוש למתוק בהמשך,. זה כמות נכבדה של חלבון בלי אבקה עם טעם וריח מוזרים.
זה כי קשה לי לאכול "ארוחת בוקר" על הבוקר וזה תחליף מבחינתי לשתיה חמה עם השוקולד.

מאוחר יותר אני אוכלת אוכל נורמלי.

ישתבח שמו

משתמש פעיל
הרבלייף זו שיטה בינלאומית לא איזה המצאה פיראטית תשאלי אפילו רופאים על כך. במקור נועד לספורטאים שצריכים להעלות מסת שריר והתאימו את זה לכלל הציבור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה