הרבלייף-בקשת מידע דחוף!!

זבון וזבין

משתמש מקצוען
אני עוצר כאן את הנושא כי זה עבר לוויכוח,
אני רק רוצה לציין 3 נקודות:

1. העדויות שנכתבו כאן זה ממש מוזר לי - כי בעבר כשהיה חשד שזה גורם לבעיות בתפקודי כבד - זה גרם לחקירה בינ''ל וכמעט לקריסת החברה - והם עבדו קשה כדי להוכיח שזה לא נכון - קשה לי לקבל את זה שיש היום רופאים שיודעים שהרבלייף גורמת לבעיות בתפקודי הלב והכבד - וזה לא הביא לשום חגיגה משפטית,
2. אני מתאפק כאן להמליץ על החברה (וגם מסתייג קצת) בגלל שלדעתי אסור להמליץ כשייתכן שלשני זה יגרום נזק -
לדעתי - גם אסור לתת דיסאינפורמציה באופן גורף כשזה יכול לגרום נזק לשני (ההודעות האחרונות כן היו בגדר תקין - עם הסתייגויות להיות במעקב וכדו')
אגב, אינני דן לכך חובה - ובפרט מי שסובל/ת בגללם,
3. ולמשווקי הרבלייף היקרים - אשמח לקבל מענה על 2 שאלות - 1) בנושא הכשרות: האם יש גוף כשרותי שמפקח על מוצרי החברה ? (הכשרות שיש על המוצרים - זה ממש לא מספק רבים וטובים כאן בארץ ובחו''ל - ואני מעדיף לא לפרט בנושא הזה בגלל שזה פורום ציבורי), 2) בינתיים לא קבלתי מענה מאף-אחד מה קורה כשמגיעים למשקל היעד - האם צריך להמשיך עם מוצרי הרבלייף לכל החיים כדי שלא לעלות שוב במשקל (או להיהפך למשווקים....) או שניתן לשמר גם בלי המוצרים ? ואיך ?

יהודיתו

משתמש מקצוען
???
ויכוח?
אני מספרת את מה שקרה אצלי...
כאילו מה לדעתך האינטרס שלי לתת עדות שקר?
על מה? ולמה?
אני עצמי מאוד נהנתי לכן מסייגת שכל מי שמשתתף בתכנית חשוב שיהיה תחת מעקב...

בכל אופן בריאות איתנה לכל עמ''י ובשורות טובות.

משקיענית

משתמש צעיר
יש לי למכור 2 קופסאות של הרבלייף ב 130 ש"ח
מי שמעוניין שיפנה אלי
תודה

אייזנבאך

משתמש רשום
אני עוצר כאן את הנושא כי זה עבר לוויכוח,
אני רק רוצה לציין 3 נקודות:

1. העדויות שנכתבו כאן זה ממש מוזר לי - כי בעבר כשהיה חשד שזה גורם לבעיות בתפקודי כבד - זה גרם לחקירה בינ''ל וכמעט לקריסת החברה - והם עבדו קשה כדי להוכיח שזה לא נכון - קשה לי לקבל את זה שיש היום רופאים שיודעים שהרבלייף גורמת לבעיות בתפקודי הלב והכבד - וזה לא הביא לשום חגיגה משפטית,
2. אני מתאפק כאן להמליץ על החברה (וגם מסתייג קצת) בגלל שלדעתי אסור להמליץ כשייתכן שלשני זה יגרום נזק -
לדעתי - גם אסור לתת דיסאינפורמציה באופן גורף כשזה יכול לגרום נזק לשני (ההודעות האחרונות כן היו בגדר תקין - עם הסתייגויות להיות במעקב וכדו')
אגב, אינני דן לכך חובה - ובפרט מי שסובל/ת בגללם,
3. ולמשווקי הרבלייף היקרים - אשמח לקבל מענה על 2 שאלות - 1) בנושא הכשרות: האם יש גוף כשרותי שמפקח על מוצרי החברה ? (הכשרות שיש על המוצרים - זה ממש לא מספק רבים וטובים כאן בארץ ובחו''ל - ואני מעדיף לא לפרט בנושא הזה בגלל שזה פורום ציבורי), 2) בינתיים לא קבלתי מענה מאף-אחד מה קורה כשמגיעים למשקל היעד - האם צריך להמשיך עם מוצרי הרבלייף לכל החיים כדי שלא לעלות שוב במשקל (או להיהפך למשווקים....) או שניתן לשמר גם בלי המוצרים ? ואיך ?
מתייחס רק לסעיף 3
לגבי כשרות חלק מהמוצרים הם עם ההשגחה שצירפתי שעל זה רוב הרבנים אומרים שזה בסדר
2 ברור שאפשרי כל העניין של התוכנית הוא ללמוד לאכול נכון וכדי שיהיה קל לוקחים את השייק ואפשר לקחת גם אלוורה שזה עוזר לנקות את הגוף וללמוד להרגלים נכונים
אבל ברור שאין צורך
גיסתי עשתה את התוכנית בלי לקחת שייקים בכלל וגם יורדת במשקל רק יותר לאט
בקיצור העיקר זה התוכנית והשייק עוזר
אם רוצה עוד פרטים תפני באישי

קבצים מצורפים

• תעודת כשרות שייק.pdf
    KB 255.1 · צפיות: 15

זבון וזבין

משתמש מקצוען
???
ויכוח?
אני מספרת את מה שקרה אצלי...
כאילו מה לדעתך האינטרס שלי לתת עדות שקר?
על מה? ולמה?
אני עצמי מאוד נהנתי לכן מסייגת שכל מי שמשתתף בתכנית חשוב שיהיה תחת מעקב...

בכל אופן בריאות איתנה לכל עמ''י ובשורות טובות.
ראשית כל - אני מתנצל על הכתיבה אתמול שהייתה קצת תוקפנית,
ולעצם העניין - אני מבין את הכאב והצער שלכם שאתם בטוחים (ויתכן גם שזה אמת שאינני מוסמך לשלול זאת) שהרבלייף גרמה לכם סיבוכים בריאותיים,
מצד שני - לפי מה שידוע לי - וביררתי ע''ז - לא הוכח מדעית קשר בין הרבלייף לבעיות בתפקודי-כבד - וגם המתלוננים זה כמות קטנה של אנשים/נשים ביחס לעשרות אלפי (או יותר) משתמשי הרבלייף בעולם -
ובדיוק זה - מה שנקרא וויכוח... וזה לא סותר את אמיתות דברים...

ולעצם העניין - גם אני ממליץ לעשות בדיקות דם מקיפות תמיד ובפרט בזמן דיאטה (מכל סוג שהוא) שעלולה לגרום שינויים (בעיקר לטובה) במדדים.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מתייחס רק לסעיף 3
לגבי כשרות חלק מהמוצרים הם עם ההשגחה שצירפתי שעל זה רוב הרבנים אומרים שזה בסדר
2 ברור שאפשרי כל העניין של התוכנית הוא ללמוד לאכול נכון וכדי שיהיה קל לוקחים את השייק ואפשר לקחת גם אלוורה שזה עוזר לנקות את הגוף וללמוד להרגלים נכונים
אבל ברור שאין צורך
גיסתי עשתה את התוכנית בלי לקחת שייקים בכלל וגם יורדת במשקל רק יותר לאט
בקיצור העיקר זה התוכנית והשייק עוזר
אם רוצה עוד פרטים תפני באישי
צר לי - אבל לא קבלתי תשובה לשאלתי,

1. לגבי הכשרות: לא יודע מי זה רוב הרבנים - וקשה מאוד להיכנס לעניינים כאלו בפורום ציבורי (מה שאצל אחד טרף - אצל השני זה הכי מהודר) - אבל בביקורים שאני ערכתי יש בעיות רבות בכשרות שם, ואפרט:
לא רוצה לדבר על הכשרות שמובאת בתעודה מטעם הרבנות - אבל רמז אחד אתן - בשיחה עם משווק התברר לי שהחברה מנסה לשפר את הנושא ולקבל כשרות של חוג חתם סופר פתח-תקוה (שוב, אינני שולל כשרות זו - שרבים וטובים סומכים ע''ז - אני רק מראה השוואה להכשרת המוכר כאן בארץ),
היות שהשייק והמשקים הם טעימים - אי-אפשר לסמוך על נטל''פ (שזה לא טעים - מסתמכים על ההיתר הזה הכדורים ובתרופות מרים),
בקוקטייל לשתיה - הסיבים זה מייבוא אירופאי ללא שום כשרות כלל !
ומענין לעניין - כל החברה בנויה בסגנון מתירני ופרוץ וד''ל (עוד לא מצאתי אברך כולל שמשווק את זה....) - אולי אני טועה - אבל בהיכרות שלי עם החברה והמשווקים והכנסים שהם עורכים - זה לא מה שהייתי שמח שיהיה אצלי...

2. לגבי לאחר התהליך - יתכן והלוואי שאתם צודקים - אבל כל אלו שאני מכיר (מעל 20 שעשו/עושים את התהליך בשנתיים האחרונות) - כולם או נהיו משווקים (... ואגב, זה שווה - כל מי שנהיה משווק נשאר רזה לגמרי) או נשארים לכל החיים עם חלק מהמוצרים - או נכשלו בתהליך - או העלו בחזרה....

3. אני מצטער לאכזב - אבל אני מכיר כמה משווקים.... (ובפרט שאני אעדיף משווק ולא משווקת)

זבון וזבין

משתמש מקצוען

1. לגבי הכשרות: לא יודע מי זה רוב הרבנים - וקשה מאוד להיכנס לעניינים כאלו בפורום ציבורי (מה שאצל אחד טרף - אצל השני זה הכי מהודר) - אבל בביקורים שאני ערכתי יש בעיות רבות בכשרות שם, ואפרט:
לא רוצה לדבר על הכשרות שמובאת בתעודה מטעם הרבנות - אבל רמז אחד אתן - בשיחה עם משווק התברר לי שהחברה מנסה לשפר את הנושא ולקבל כשרות של חוג חתם סופר פתח-תקוה (שוב, אינני שולל כשרות זו - שרבים וטובים סומכים ע''ז - אני רק מראה השוואה להכשרת המוכר כאן בארץ),
היות שהשייק והמשקים הם טעימים - אי-אפשר לסמוך על נטל''פ (שזה לא טעים - מסתמכים על ההיתר הזה הכדורים ובתרופות מרים),
ומענין לעניין - כל החברה בנויה בסגנון מתירני ופרוץ וד''ל (עוד לא מצאתי אברך כולל שמשווק את זה....) - אולי אני טועה - אבל בהיכרות שלי עם החברה והמשווקים והכנסים שהם עורכים - זה לא מה שהייתי שמח שיהיה אצלי...

2. לגבי לאחר התהליך - יתכן והלוואי שאתם צודקים - אבל כל אלו שאני מכיר (מעל 20 שעשו/עושים את התהליך בשנתיים האחרונות) - כולם או נהיו משווקים (... ואגב, זה שווה - כל מי שנהיה משווק נשאר רזה לגמרי) או נשארים לכל החיים עם חלק מהמוצרים - או נכשלו בתהליך - או העלו בחזרה....

3. אני מצטער לאכזב - אבל אני מכיר כמה משווקים.... (ובפרט שאני אעדיף משווק ולא משווקת)
הבהרה חשובה לגבי הכשרות:
לא כתבתי לרגע שיש איסור להשתמש במוצרים מבחינה כשרותית,
מדובר בחששות הלכתיים בלבד - והמרחק בין כשר לטרף הוא גדול....

למעשה - הרבנים שאני מכיר (שנחשבים למחמירים) - מתירים בדיעבד - למי שיש לו צורך בריאותי להוריד במשקל (לא כולל אלו שעושים אך ורק בגלל יופי וכדו') - ובפרט מי שנכשל בדיאטות אחרות.

אייזנבאך

משתמש רשום

אשמח שתפנו אלי למייל
bsd96a*gmail.com
יש לי מה לענות בנידון זה לא לפרום ציבורי
מה שאני כן יכול להגיד ואשמח שתקראו עד לסוף
אשתי יועצת תזונה חדשה בשיטת הרבלייף
א. אני כמי שמנסה לעזור לה בזה עוקב קצת ביחד איתה
יש גיסה שלי שלא לוקחת שייקים בכלל והיא פשוט למדה בתוכנית והורידה 7 ק"ג כבר בחצי שנה
מצד שני חמותי כן לוקחת את השייקים והורידה מעל 10 ק"ג בחצי שנה
ושאלתי אותה אתמול שוב והיא אמרה לי שבטוח שהיא ממליצה לקחת את השייק פשוט בגלל שזה ארוחה זולה ובריאה ולכן ברגע שרוצים להרגיל הרגלים חדשים לגוף איך לאכול נכון השייק עוזר לכם שאתה לא רעב
אבל ברור שברגע שעובר התהליך של בערך חצי שנה אפשר להפסיק עם השייק ולהמשיך לרדת !!!!
ב. לגבי הכשרות אז יש בהרלייף חלק מהמוצרים שיש להם כשר ויש חלק שיש להם כשר למהדרין של אודווראי ( ושל רבנות ישראל ) שעל הכשר למהדרין אני אישית מכיר רב ומו"ץ בהעדה החרדית שאישתו מוכרת את זה וכן שמעתי מכמה רבנים שעל זה אפשר לסמוך לכתחילה (אם יש רבנים שאומרים אחרת אשמח לשמוע וכמובן שכל 1 יעשה כמו שהרב שלו אומר )
ג. לגבי החברה אני לא מכיר כל כך
כן יודע שאשתי יועצת תזונה וגם משווקת את המוצרים של הרבלייף ובחיים לא הלכה לאירוע פרוץ אפילו גישה למחשב אין לה רק הכל בפגישה עם אישה חרדית ירושלמית ושיעורים וקורסים בטלפון
כתבתי סתם כדי לחדד את העניין
בכל מקרה אשמח לשמוע תגובות
המשך יום נעים

עד מתי

משתמש מקצוען
אשמח שתפנו אלי למייל
bsd96a*gmail.com
יש לי מה לענות בנידון זה לא לפרום ציבורי
מה שאני כן יכול להגיד ואשמח שתקראו עד לסוף
אשתי יועצת תזונה חדשה בשיטת הרבלייף
א. אני כמי שמנסה לעזור לה בזה עוקב קצת ביחד איתה
יש גיסה שלי שלא לוקחת שייקים בכלל והיא פשוט למדה בתוכנית והורידה 7 ק"ג כבר בחצי שנה
מצד שני חמותי כן לוקחת את השייקים והורידה מעל 10 ק"ג בחצי שנה
ושאלתי אותה אתמול שוב והיא אמרה לי שבטוח שהיא ממליצה לקחת את השייק פשוט בגלל שזה ארוחה זולה ובריאה ולכן ברגע שרוצים להרגיל הרגלים חדשים לגוף איך לאכול נכון השייק עוזר לכם שאתה לא רעב
אבל ברור שברגע שעובר התהליך של בערך חצי שנה אפשר להפסיק עם השייק ולהמשיך לרדת !!!!
ב. לגבי הכשרות אז יש בהרלייף חלק מהמוצרים שיש להם כשר ויש חלק שיש להם כשר למהדרין של אודווראי ( ושל רבנות ישראל ) שעל הכשר למהדרין אני אישית מכיר רב ומו"ץ בהעדה החרדית שאישתו מוכרת את זה וכן שמעתי מכמה רבנים שעל זה אפשר לסמוך לכתחילה (אם יש רבנים שאומרים אחרת אשמח לשמוע וכמובן שכל 1 יעשה כמו שהרב שלו אומר )
ג. לגבי החברה אני לא מכיר כל כך
כן יודע שאשתי יועצת תזונה וגם משווקת את המוצרים של הרבלייף ובחיים לא הלכה לאירוע פרוץ אפילו גישה למחשב אין לה רק הכל בפגישה עם אישה חרדית ירושלמית ושיעורים וקורסים בטלפון
כתבתי סתם כדי לחדד את העניין
בכל מקרה אשמח לשמוע תגובות
המשך יום נעים
7 קילו בחצי שנה זה די מעט, גם 10 זה לא הרבה לתקופה כזו

ים כחול

משתמש פעיל
אשמח למענה לעוד שאלה
המשווקת אמרה לי שכל מנה של שייק עם אבקת חלבון יש כ 20 גרם חלבון . תכלס אני רואה בתווית של המוצר שבמנה יש רק 9 גרם חלבון אז היא הגיעה ל 20 ?
1718781094530.png

משקיענית

משתמש צעיר
סליחה שלא הגבתי אני לא כל היום על המייל,
הבת שלי לומדת בבני ברק
אני לא יודעת אם יצא לה לסוע עוד השבוע.
אולי ביום ראשון
אם לא בראשון אז רק שבועיים אח"כ כי היא נוסעת לחו"ל
אז אם זה דחוף לך אז אולי נמצא דרך אחרת לשלוח את זה
הפלאפון שלי 0527634873

אולי מעניין אותך גם...