הקלטת נגינה ביתית

דובי123

משתמש רשום
שלום וברכה
אני מעוניין להקליט נגינה בחליל.
האיכות צריכה להיות כזו שתנעם לאוזני מאזינים שיקבלו את הקובץ וישמעו דרך המחשב שלהם. לא מחפש איכות אולפן, ויודע שלא אשיג, אבל כן מחפש את הדרך הנכונה והסבירה ביותר להגיע לתוצאה טובה.
מצאתי מכשיר בשם zoom h1. הוא הזול ביותר מהמשפחה הזו. האם הוא יעשה את העבודה? מישהו מבין בזה?

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
H1 נראה טוב. אבל אם זה ישמש להקלטת נגינת חליל אני ממליץ לך לשקול קניית מיקרופון מסוג קונדנסר בסגנון:
http://www.kley-zemer.co.il/product.asp?product=7921
עובד בחיבור USB. איכות מעולה. (יש לי את אותו דגם, רק בלי ה- USB)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה