דרוש מידע הקלדות - מקובל לקחת תוספת כסף על הדפסת החומר או שזה כלול במחיר ההקלדה?

TzipiR

משתמש פעיל
האם מקובל לקחת תוספת כסף על הדפסת החומר המוקלד או שזה כלול במחיר ההקלדה?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
בזמנו, כשהייתי משתמש בשירותי קלדנות, היה ברור כי אני מקבל את החומר מודפס ומעת לעת את החומר צרוב על דיסק (למי שזוכר, העיגול ההוא עם החור באמצע שהיינו מסנוורים איתו אחרים....)

TzipiR

משתמש פעיל
אבל היום לרוב שולחים במייל
אם אחד רוצה מודפס וזה כמות רצינית - מקובל לקחת כסף?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני לא יודע, כשהקלדתי כבחור היה ברור שמדפיסים את זה. אבל נקודה חשובה-
אם כיום הייתי מבקש ממשהו שירותי הקלדה של נניח 100 עמודים ומשלם על זה כ 1000 ש"ח (ומעלה), הייתי מתבאס נורא אם הוא היה מבקש ממני עוד 10 ש"ח על ההדפסה של הדפים.....
לא עניין של הכסף כמו של הרעיון.
פעם הבאה שהייתי צריך הקלדה, גם לשליחה במייל, הייתי מחפש מישהו אחר.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אשמח לעוד תשובות - מה תכלס מקובל כיום בשוק?
שאלתי חבר שעובד כקלדן:
ברור שזה מתומחר בנפרד, זה עוד הוצאה.
זה עדיין נראה לי סוג של היצמדות לקטנוניות (מזכיר לי משום מה את ההוא שהשכיר לי רכב לשבת ואחרי כל חשבון התשלום ביקש לחשב גם את הדלק שהשתמשתי מתחנת הדלק עד הבית (כ 3 ש"ח...).

אבל אם זה מה שמקובל מבטל אני את דעתי בפני דעתם של קלדנינו היקרים!

נערך לאחרונה ב:

גימפעל

משתמש מקצוען
זה עדיין נראה לי סוג של היצמדות לקטנוניות (מזכיר לי משום מה את ההוא שהשכיר לי רכב לשבת ואחרי כל חשבון התשלום ביקש לחשב גם את הדלק שהשתמשתי מתחנת הדלק עד הבית (כ 3 ש"ח...).
אצלך זה קטנונית (רק 3 ש"ח) אבל אצל המשכיר זה 3 ש"ח כפול עשרות פעמים.

TzipiR

משתמש פעיל
במיוחד שזה באמת יוצא כמות רצינית
ואם נדפיס לכל אחד את כל החומר בחינם זה ממש לצאת בהפסדים (דפים, טונר, בלאי של המכונה וכו' וכו')

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אצלך זה קטנונית (רק 3 ש"ח) אבל אצל המשכיר זה 3 ש"ח כפול עשרות פעמים.
גם אם נניח שהוא משכיר את הרכב כל שבוע לשבת ומקבל על זה 147 ש"ח במקום 150 ש"ח.
מדובר על 12 שקל שהוא מפסיד בחודש, מתוך 600 שהוא אמור לקבל.

וגם אם תחשב לפי יומי, עדיין באחוזים זה יישאר אותו דבר.

מזכיר לי את האלו שעושים קנייה ב 500 ש"ח, לא חושבים פעמיים עם להביא 3 במבות או 4 במבות (4.90), ורק בקופה מתחשבנים על כל שקית כדי שחס וחלילה לא ייצא בטעות שהם שילמו על שקית שהם יכלו להיסתדר בלעדיה.
וכן, אני יודע שבחישוב הסופי אחרי 20 שנה הוא חסך יותר מ 900 ש"ח....

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
במיוחד שזה באמת יוצא כמות רצינית
ואם נדפיס לכל אחד את כל החומר בחינם זה ממש לצאת בהפסדים (דפים, טונר, בלאי של המכונה וכו' וכו')
כן אבל גם @TzipiR מציין כי זה בקשה חד פעמית, אז אם נחשב ממוצע של 10 ש"ח להקלדת עמוד וחצי ש"ח להדפיס אותו בחדר מחשבים הכי יקר שבאזורך, אז אני הייתי עושה את זה בשביל שירות וטעם טוב, ואדרבה, ככל שכמות הדפים עולה, והאדם שילם על זה יותר ארצה יותר 'לפנק' אותו.

שוב, אני לא מתמצא במקצוע אבל תחשוב רגע מהצד השני, ביקשתי להקליד 100 עמודים, שילמתי על זה 1000 ש"ח, יותר נוח לי את זה מודפס מאשר בדיסק און קי כי אין לי גישה למחשב (ולכן שלחתי להקלדה)/לא יודע איך מדפיסים (כנ"ל)/אני צריך להגיש את זה למישהו מהבניין ליד או כל סיבה אחרת, ואז המקליד דורש עוד 20 ש"ח על ההדפסה, לי אישית זה היה מפריע, לא העניין של הכסף כמו העניין של ה "שילמתי 1000 ש"ח, אל תחפש על מה לחייב אותי עוד"
זכותך לחלוק, לחשבו אחרת, ללגלג, לבטל או להסביר כמה אני טועה, בכל מקרה תדע שיש לקוחות שככה מרגישים (למרות שהם טועים....)

TzipiR

משתמש פעיל
שים לב, אני זה @TzipiR ואני כתבתי את התגובה לעייל
ולא אמרתי שזה חד פעמי
דוקא זה מישהו שרוצה עבודה קבועה ולא חד פעמית
ואגב, זה לא בשבילי, מישהו ביקש ממני לפרסם
אני לא צוחקת ולא מלגלגת
מסכימה מאוד
ובכל זאת ביקשתי לדעת מה מקובל בשוק
ככה אפשר לבקש את התוספת תשלום בלי להרגיש לא נעים וכו' פשוט לומר "זה מה שמקובל" וזהו
תודה רבה לכל המגיבים!

גימפעל

משתמש מקצוען
אני לא מבין למה אתה מסתכל על 20 ש"ח של הקלדנית כקטנוניות ולא על 20 שקלים שלך כקטנונית, (ובפרט להפוך את זה כנושא להשפיל לפגוע ולבזות את הקלדניות)
בהודעה הראשונה שלך ה1000 שקל היו רק משל (נניח) והנה תוך כנה הודעות זה כבר הפך למעשה שהיה.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
אני לא מבין למה אתה מסתכל על 20 ש"ח של הקלדנית כקטנוניות ולא על 20 שקלים שלך כקטנונית, (ובפרט להפוך את זה כנושא להשפיל לפגוע ולבזות את הקלדניות)
בהודעה הראשונה שלך ה1000 שקל היו רק משל (נניח) והנה תוך כנה הודעות זה כבר הפך למעשה שהיה.
היגיון מושלם!
רק שהוא לא מביא לקוחות.....

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שאלתי שני חברים קלדנים
אין מצב שהם מדפיסים

פעם מישהו ביקש ממנו הדפסה, והוא אמר לו אין לי מדפסת
הבן אדם שאל אותו, אתה יכול להדפיס לי בחנות מסוימת
החבר הנ"ל סירב בתוקף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה