הצעה למנהלי הפורום

מצב
הנושא נעול.

געוואלדיג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
במקום למחוק אשכולות שמן הסתם כן מוצא חן בעיניכם אבל אתם חוששים שמא לא ימצא חן בעיני אי אלו עבדקנים צקצקנים, השאירו את האשכול הגדול האחרון שמחקתם, וממנו נלמד ונדע מה אין לכתוב...

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ועוד משהו בענין לגבי אשכול סופרים
אם אין לנו ה"פשוטים" אפשרות גישה
אז למה מופיעים אשכולות שלהם ברגיל?
כדי שנקנא?:)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י געוואלדיג;1811539:
במקום למחוק אשכולות שמן הסתם כן מוצא חן בעיניכם אבל אתם חוששים שמא לא ימצא חן בעיני אי אלו עבדקנים צקצקנים, השאירו את האשכול הגדול האחרון שמחקתם, וממנו נלמד ונדע מה אין לכתוב...
עזוב, אל תיגע בנקודות רגישות, ולא יקרה לאשכול כלום.
לפעמים האוויליות שבה מנהל מעיף אשכול מושקע לאשפה, מוציאה אותי מדעתי.
אנשים משקיעים בתגובות, ודנים בנושא שבאמת חשוב ומשמעותי לכל מי שעוסק בכתיבה.
מגיע איזה איתות מאחד המצקצקים, וטרח! כל האשכול נמחק באיבחת מקלדת.

תחשוב שניה מנהל יקר, האם אתה יכול לפתור את הבעיה באופן אחר.

במחשבה שניה, אולי זאת הדרך המקובלת: מחיקה אלימה של אשכול, רק ככה זוכים לשקט תעשייתי. ברוך השם.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שרינה;1811580:
מצטרפת,
צריך להוציא את זה מהודעות מהיממה האחרונה:(

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י געוואלדיג;1811539:

כאמור, אני עובדת על זה...

בשלב זה זיהיתי נתון אחד המפעיל את האלגוריתם שמוחק את ההודעות:

1. באם התייחסת בהודעתך להודעה/אשכול אחר/ת שנמחק/ה, סופו/ה גם היא/הוא להימחק.

מוזמנים לבודד נתונים נוספים.

וביתר רצינות, יש לי יחס אמביוולנטי למדיניות המחיקות האינטנסיבית. מצד אחד אני מאוד מעריכה את ההשקעה והרצון לשמור על מקום סטרילי בתוך כל הזבל של המרשתת, ומצד שני לפעמים השיקולים לא מובנים לי (או שלא עקבתי אחר בואה של תפנית ברורה המחייבת נקיטת צעדים דרסטיים, או שאני לא מבינה בפוליטיקה פנימית ובשאר רגישויות אחרות...).

אם אני רואה נכון, אשכול של כ200 הודעות, מתוכן רבות מרתקות ומעשירות, ירד לטמיון. הדבר עלול לגרום למשתתפים לחשוב פעמיים לפני שהם טורחים להעלות את הגיגיהם לאשכול הבא, ותחזינה עיננו רק בשאלות כיצד מנקדים "בשובך לציון"...

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
תגידו לי איזה אשכול נמחק ואסביר לכם למה.
אני לא מנהלת, אבל יש לי כושר דמיון מעולה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י שרינה;1811580:

זה תרגיל בכתיבה יוצרת: 'מה יכול להיות תוכן האשכול?'

לעניין הצנזורים: אולי אפשר לפתוח אשכול בשם 'איך מנקדים טערקא וסטרעטין וזדונסקא וולה'. שם כזה לאשכול, הוא תעודת ביטוח מפני כניסת אנשים בלתי רצויים אליו.
בהודעות הראשונות ייכתבו כמה הגיגים על איות שמות הערים הנ"ל, ליתר בטחון, כדי שאם בלתי-רצוי ייכנס אליו, הוא יצא מיד.
אחר כך, כשהבלתי-רצויים כבר לא ייכנסו יותר לאשכול הזה כי לא מעניין אותם איך מנקדים טערקא וסטרעטין, יוכלו כל היתר להתחיל לדון באותו אשכול על הנושאים שמעניינים אותם באמת.

('בלתי רצוי': מי שרואה תמונה בפורום צילום והדבר היחיד שיש בראש שלו זה הערות על צניעות המצולם בן השבוע. מי שרואה בקשת עזרה באיש אל רעהו, עם שאלה על דרכי הגעה לחוות התנינים ביוקנעם, ומיד טורח להבהיר את כל המכשולות שיש, לדעתו, במהלך הנסיעה לשם, ולפרט את שמות כל גדולי ישראל שהתבטאו אי פעם נגד תנינים או נגד יוקנעם).

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי קפלר;1811920:
ולפרט את שמות כל גדולי ישראל שהתבטאו אי פעם נגד תנינים או נגד יוקנעם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!!!

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
זה כבר מתחיל להרגיז אותי.
מחקו גם את האשכול על מה הוא ספר חרדי?

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
קצת התייאשתי מהפורום כאן.
כל אשכול שמדבר על שאלות כמו איזה משחת שיניים הכי טובה לתינוק, או איך מנקדים היפופוטם, נשאר בפורום לנצח נצחים.
כאילו זה מעניין עוד מישהו חוץ מפותח האשכול, והוא עצמו כבר ראה את התגובות וקיבל תשובה לשאלתו.
אבל אשכולות מעניינים ומרתקים בתחום הכתיבה, שיכולים להעשיר ולהחכים אותך בעולם הכתיבה נמחקים כהרף עין.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רותי קפלר;1811920:
זה תרגיל בכתיבה יוצרת: 'מה יכול להיות תוכן האשכול?'

איזה תרגיל קל.
כמעט כל תשובה שאכתוב תהיה נכונה.;)

זה יכול להיות אשכול בנושא מהו ספר חרדי טוב.
זה יכול להיות אשכול בנושא מדוע סופרים מסתתרים מאחורי שמות עט- שגם נמחק באורח מסתורי...
זה יכול להיות אשכול עם דיווחים על פיגועים.
זה יכול להיות אשכול עם בקשה לתרומה לאברך שיושב בבית סוהר.

מסקנה שלי מהתרגיל:
אם רוצים שהאשכול לא ימחק, צריך שהוא באמת ישאר בגבול איך מנקדים או האם גשר זו זכר או נקבה:mad:

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
התרגיל הוא על הכותרות המסתוריות בפורום הסופרות הנעול לקהל הרחב...
אבל תאמיני לי שגם הוא קל מאד.
'פצצה יבשה וחולצה עבשה', יכול בהחלט להיות כותרת לאשכול שדן בנושא הקריטי: 'אני צריכה לכתוב סיפור ואין לי רעיון'.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י efrat1;1812065:
מסקנה שלי מהתרגיל:
אם רוצים שהאשכול לא ימחק, צריך שהוא באמת ישאר בגבול איך מנקדים או האם גשר זו זכר או נקבה:mad:

נכון! מטרת הפורום הינה לייעוץ מקצועי בלבד, ולא ח"ו לפטפוטים המכלים את זמנם של הגולשים!

וברצינות, למנהלים, בהנחה שאתם כאן: קודם כל רוצו לבדוק מה השתלנו לכם באשכול על טארקא וסטרעטין. דבר שני: אנחנו מבינים את הרצון לשמור על אתר מקצועי בלבד, ולא להפוך את האתר לפלטפורמת פטפוטים.
אבל מה שאולי לא מספיק לוקחים בחשבון, זה שבעלי המקצוע ינשרו מכאן אט אט, אם כל מה שיהיה זה אשכולות 'איך מנקדים' ו'גרביים חדשות או חדשים'. בעלי מקצוע רוצים בהחלט גם לדון על דברים שהם מעבר לבעיות ניקוד וניסוח, דיונים מעמיקים יותר, שהם בעצם נשמת הפורום.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
ואם כבר, אני באמת מתקשה להבין מדוע כותרות של פורום שאמור להיות נעול, צריכות להיות גלויות לנעולים.
נכון שאנשים פה התרגלו לחסימות.
שכל איזה אתר שמחפשים בו מידע על כיסאות בטיחות, מקבל הודעה מאת נתיב/אתרוג שהקישור נחסם במסלול זה,
אבל בכל זאת, מה הקטע להשאיר כותרות גלויות למי שאינו יכול להיכנס לזה?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י רותי קפלר;1812074:
התרגיל הוא על הכותרות המסתוריות בפורום הסופרות הנעול לקהל הרחב...
אבל תאמיני לי שגם הוא קל מאד.
'פצצה יבשה וחולצה עבשה', יכול בהחלט להיות כותרת לאשכול שדן בנושא הקריטי: 'אני צריכה לכתוב סיפור ואין לי רעיון'.

אופס,;)
לא הבנתי מקודם.
אבל זה גם קל 'פצצה יבשה וחולצה עבשה' זה אשכול שנפתח כדי לפרוק תיסכולים בנוסח: הבאתי לעורך סיפור פצצה והוא אמר שהסיפור יבש, אז אני חייבת רעיון חדש כי אין לי כסף לקנות חולצה חדשה במקום זו העבשה;)

מלבב

משתמש צעיר
נכתב ע"י רוצה טוב;1812042:
זה כבר מתחיל להרגיז אותי.
מחקו גם את האשכול על מה הוא ספר חרדי?
מעניין למה חיכו לסוף ולא מחקו ישר על ההתחלה? שאם ההתחלה טובה בעיניכם תשאירו הלאה, [וגם אם נכנסו לשם הודעות שאינם רצויות אפשר מקסימום לנעול], ולא, תמחקו על אתר!

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אגב, מישהו זוכר איך קראו לאשכול הקודם שנמחק? גם בפורום כתיבה ועריכה.

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
ואגב, קיימת אופציה נוספת.
למחוק תגובה או שתיים בעייתיות, במקום אשכול שלם.

ועדין לא הייתי רוצה להיות מנהלת.
(אלא אם כן יציעו לי בתשלום מלא. לתשומת לב ההנהלה:)).

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י מלפפון;1812190:
ואגב, קיימת אופציה נוספת.
למחוק תגובה או שתיים בעייתיות, במקום אשכול שלם.
זה קל מדי, פשוט מדי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה