לימוד נהיגה הצעה לדרך לדעת האם עברתי טסט מיד + טיפ לעבור טסט

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
המתח ידוע. וכו'.
הענין הוא - וצריך לבדוק את זה (אני כבר לא יכול:)), אחרי שח"ו נכשלים בטסט מתאפשרת אופציה חדשה לתשלום אגרה.
אם אי אפשר לשלם זה אומר שכבר עברת טסט.
כל העינן הוא המתח של הג' שעות עד שמקבלים את ההודעה.
לכן, זמן מה אחרי הטסט כאשר הטסטר גיבש את דעתו, הוא שולח את התשובה וזה מתעדכן במערכת. אם זה עבר זה אומר שאי אפשר לשלם און ליין לטסט הבא מכיון שהמתשמש עבר טסט, ואם אפשר לשלם זה אומר שנפתחה אופציה לטסט חדש וזה אומר שצריכים טסט חדש (לא נורא בכלל, טסט זה דבר שאם נכשלים בו עושים אותו עוד פעם, פשוט עד כמה שקל להקליד את זה).
הבנתי שיתכן שזה טריק ידוע בין מורים לנהיגה אך סודי למשתמשי הקצה. אין לי ודאות בנוגע לזה אבל אם למשו יש נסיון בזה בבקשה שיעכדן כאן. ויש גם לקחת בחשבון שזה ממשלתי וזה אולי לא מתעדכן ממש מהר, וזה גם מיקרוסופט, על כל המשתמע מכך, אבל אולי זה יכול לחסוך כמה דקות של המתנה. בבקשה לנסות לפני הטסט, ואם אפשר במהלכו על ידי נתיית הפרטים למשהו אחר ומיד אחרי זה כל כמה זמן וככה הציבור יוכל לגבש עמדה הנוגע לשיטה זו.

כמו כן, היום הכל ממוחשב ויודעים איזה מסלולים יש ומתי מתחלפים בדרך כלל. לכן כל טסט מורכב משני מסלולים הראשון והשני.
בהתאם לתנאי הדרך יתכנו בניהם שינויים.
ברחובות, יש שני מסלולים שהם בוחרים ונקראים בלשון המורים מסלול רחובות ומסלול נס ציונה. בשניהם, בלי שום ספק המסלול השני הוא הרבה יותר קל, לכן יש עדיפות להיות שני ברחובות.
יתכן שבערים אחרות זה לא רולוונטי, מכיון שבמסלול אחד הראשון קשה ובמסלול שני השני קשה ומכיון שאתה לא יודע איזה מסלול יהיה אין לזה שום עדיפות. אבל ברחובות, הענין מוכרע - להיות שני יותר קל.

עוד משהו לסיום.
ישנם תקדימים ברשת, שאפילו שהיה ברקס באמצע הטסט לא נכשלו. תמוה אבל מציאותי....:p:p.

בהצלחה לכולם, ומה' יצא הטוב עבור על אחד!!!

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הבעיה שאם זה יתפוס תאוצה ויתגלה הם ישנו את זה..
אז נשאיר את זה בסוד בפורום...

לא נראה לי שישנו את זה גם כי זה מיקרוספוט והם לא בקטע להדביק מעקב על זה, וגם מה אכפת להם שידעו? במקום לחכות 3 שעות?

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה לא 3 שעות.
זה חצי יממה בפועל.
הסיבה שלא מגלים מידית זה כי אנשים התנקמו בטסטרים, לכן אכפת כן להם.

דגש חזק

משתמש פעיל
טוב, לא נעים לקלקל..
אחרי שקיבלתי הודעה על כישלון בטסט, נכנסתי לאתר משרד התחבורה כדי לשלם אגרה עבור הטסט הבא ולא הייתה אפשרות לשלם, כי "יש כבר במערכת אגרה שלא נוצלה לבחינה"...
כלומר עצם קיום הבחינה כלל לא התעדכן עדיין במערכת התשלומים, בו בזמן שלי כבר הייתה תוצאה.
רק אחרי מספר שעות ניתן היה לשלם.
(הטסט היה ב7:45 , קיבלתי תשובה ב12:00, ורק קרוב ל3:00 ניתן היה לשלם)

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מענין, נחכה ונראה מה יהיו התגובות, הם של המתשמשים והן של המערכת. על כל פנים, לא נראה לי שזה ישתנה, ואם זה עובד מה טוב.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כלומר עצם קיום הבחינה כלל לא התעדכן עדיין במערכת התשלומים, בו בזמן שלי כבר הייתה תוצאה.
רק אחרי מספר שעות ניתן היה לשלם.
קודם כל, שיהא בהצלחה ובנקל!

לא מפחיד אותי. צריכים לתפוס את נקודות העדכון. יש כמה כאלה וכל אחת מעדכנת משהו אחר.
לי היה, שמורה שלי התקשר והזמין אותי לטסט הוא עדכן את זה בבוקר, ובאתי וישבתי מול הטסטר, והוא אמר לי לקום כי אני לא במחשב. ואז הוא אמר שיש זמן עדכונים לכל דבר ופספס את הנקודה הזו.

עוד עדיות יתקבלו בברכה.

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
זה דבר מוכר ומפורסם בכמה פורומים של לומדי נהיגה... יש גם לינק שבו אפשר פשוט לבדוק אם עברו טסט או לא. לפעמים האפשרות הזאת פתאום נעלמת באתר של משרד התחבורה, אבל כדאי לנסות.

בקשר לברקס - צריך שירדו בטסט מינימום 30 נקודות כדי להכשל בטסט. ברקס כמדומני הוא 25 נקודות, ולכן אם זו היתה טעות יחידה בכל הטסט - אפשר לעבור. כמובן שזה רק במקרה שהברקס לא היה במקום קריטי כמו צומת וכדומה.

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הקפצה כדי לברר את הנושא לאשורו לתועלת הכלל

nkfv

משתמש פעיל
לא... מתח!
עשיתי טסט הבוקר בשמונה וחצי
ועד עכשיו כשנכנסת לאתר לשלם את האגרה כותב לי:
שים לב יש עוד אגרה שלא נוצלה לבחינה
כמו שהיה כתוב בימים הקודמים
כנראה לא התעדכן עדיין.
איך יודעים את התוצאה? אני ממש במתח!

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ב"ה. כולנו היינו במתח. שיהא המון הצלחה!! אפשר לשלם את האגרת רשיון גם באיטרנט תחת חידוש רשיון ושלמור את המספר צמוד לת.ז.. לא צריך דווקא רשיומוט או משהו כזה.

nkfv

משתמש פעיל
הגבתי לנושא שהעלתם האם אפשר לדעת את התוצאה לפני שהמורה מודיעה רשמית
מנסיוני- לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה