דרוש מידע הצילו! פקח רוצה לתת לנו דוח.

מצב
הנושא נעול.

הכול טפוס

משתמש צעיר
קשור ולא קשור
סיפור מאתמול -
2 בחורים החליטו לחצות את הכינרת. הראשון חזר השני ב2 בלילה שמעתי שמחפשים אותו.(השם שלו שצור אצלי)
לא ראיתי שפרסמו כלום בינתיים, אבל אין סוף לרעיונות ולאחריות הנדרשת בתקופה זו
מה אתה משווה בין כינרת שזה ים לשמורת טבע שזה יבשה ההבדלים בסכנות הם שמים וארץ.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה אתה משווה בין כינרת שזה ים לשמורת טבע שזה יבשה ההבדלים בסכנות הם שמים וארץ.
למה אנשים לא מתו בטיולים מן הסוג הזה?
גיסי ואחינים שלי, מבוגרים ואחראים, הלכו במסלול מסומן באזור של ים המלח, נגמר להם השתיה הרבה שהביאו, לא היה קליטה, קבוצות התנתקו ובאמת חשבו על צוואה. רק ב9 בלילה!!! החויה שלהם הסתיימה כשיום שלם הם ראו את המוות מול העיניים.
לא קשור דווקא למה שפותחת האשכול אמרה, אבל מטיילים הזהרו ברעיונותיכם. קצת מחשבה. קצת הגיון. קצת פחות פזיזות. יש הרבה מה לינות גם בלי רעיונות מטופשים

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
גיסי ואחינים שלי, מבוגרים ואחראים, הלכו במסלול מסומן באזור של ים המלח, נגמר להם השתיה הרבה שהביאו, לא היה קליטה, קבוצות התנתקו ובאמת חשבו על צוואה. רק ב9 בלילה!!! החויה שלהם הסתיימה כשיום שלם הם ראו את המוות מול העיניים.
דווקא באזור ים המלח ההנחיה של רשות הטבע והגנים, הוא להתיר לטייל בלילה

הכול טפוס

משתמש צעיר
לא קשור דווקא למה שפותחת האשכול אמרה, אבל מטיילים הזהרו ברעיונותיכם. קצת מחשבה. קצת הגיון. קצת פחות פזיזות. יש הרבה מה לינות גם בלי רעיונות מטופשים
ברוררררררר אתה צודק,
אבל אני לא חושבת שאם הם היו כל הלילה בלי מים היו מתים אלא אם כן זה ביום שיש שמש,
וגם שבשמורת טבע לא אמור, לא להיות קליטה זה לא אי בודד.

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברוררררררר אתה צודק,
אבל אני לא חושבת שאם הם היו כל הלילה בלי מים היו מתים אלא אם כן זה ביום שיש שמש,
וגם שבשמורת טבע לא אמור, לא להיות קליטה זה לא אי בודד.
עניתי על האם נכון להשוות בין טיול הרחק מן העיר לשחיה בים. הגם שברור שהסכנות בים הם גדולות ומידיות במידה ניכרת מטיול בשמורת טבע אבל יש להשוות בזהירות הנדרשת. זה שיש מקרי טביעה רבים יותר בים מאשר ביבשה, זה בגלל שביבשה מדובר במוות איטי יותר שבחסדי שמים בהרבה מן המקרים יש אפשרות להציל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה