הצילו ! מחשב קרס והכל הלך!

מיכל נ.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בס"ד
פתאום המחשב נכבה וכשמדליקים אותו לאחר הלוגו שלו וינדוס ניתקע בחלון שחור...
לאחר נסיונות של העלאה מדיסק וכו... נכתב לי שהכונן נעול... לא היתה ברירה והחלטנו להתקין את המערכת הפעלה מחדש ולפרמט את הכונן פלאש (c) העיקר להציל את כונן E של 2 טרה שבו כל החומר החשוב ביותר.
הכונן השני לא היה מחובר בשעה של הפרמוט.
לאחר עליית המחשב החדש חיברתי את כונן E ואז הוא מראה שהוא מלא לפחות חצי אבל כותב לי הגישה נדחתה אין הרשאות.. עשיתי כמפורט באתר התמיכה שלמיקרוסופט ונתיי הרשאות לכל המשתמשים, בתחילה זה לא עזר אבל כשמחתי אחד מהשמות שהופיע להרשאות עלה הכונן כשהוא ריק!!!
קובץ אחד קיים בו בשם הזה bootsqm.dat .
יצויין שבעליה של המחשה לאחר הפרמוט הוא הראה שהוא סורק את הכונן הרבה זמן כחצי שעה... ובסוף הכל הלך.
המערכת הפעלה ברשיון חוקי וינדוס 8.1 ויש לי קספרסקי אינטרנט סקריוטי 2015 חוקי עם רשיון שחודש לפני שבוע...
לאחרונה המחשב סבל מאיטיות... הבנושיש וירוס והסריקה המקוונת של nod32 אכן מצאה 2 ומחקה אבל מה עכשיו?
כל הלילה תוכנת שחזור סורקת את הכונן ועוד לא גמרה.
הבו עיצה דחוף!!!!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
דיברתם עם טכנאי לפני שעשיתם את הצעד הזה?
הייתי ממליץ לכם לא לעבוד עם המחשב הזה אם יש קבצים שאתם צריכים מכונן C.
ייתכן שהמערכת רושמת על הקבצים הישנים שלכם.

דודו10

משתמש רשום
נכתב ע"י מיכל נ.;1596282:
בס"ד
פתאום המחשב נכבה וכשמדליקים אותו לאחר הלוגו שלו וינדוס ניתקע בחלון שחור...
לאחר נסיונות של העלאה מדיסק וכו... נכתב לי שהכונן נעול... לא היתה ברירה והחלטנו להתקין את המערכת הפעלה מחדש ולפרמט את הכונן פלאש (c) העיקר להציל את כונן E של 2 טרה שבו כל החומר החשוב ביותר.
הכונן השני לא היה מחובר בשעה של הפרמוט.
לאחר עליית המחשב החדש חיברתי את כונן E ואז הוא מראה שהוא מלא לפחות חצי אבל כותב לי הגישה נדחתה אין הרשאות.. עשיתי כמפורט באתר התמיכה שלמיקרוסופט ונתיי הרשאות לכל המשתמשים, בתחילה זה לא עזר אבל כשמחתי אחד מהשמות שהופיע להרשאות עלה הכונן כשהוא ריק!!!
קובץ אחד קיים בו בשם הזה bootsqm.dat .
יצויין שבעליה של המחשה לאחר הפרמוט הוא הראה שהוא סורק את הכונן הרבה זמן כחצי שעה... ובסוף הכל הלך.
המערכת הפעלה ברשיון חוקי וינדוס 8.1 ויש לי קספרסקי אינטרנט סקריוטי 2015 חוקי עם רשיון שחודש לפני שבוע...
לאחרונה המחשב סבל מאיטיות... הבנושיש וירוס והסריקה המקוונת של nod32 אכן מצאה 2 ומחקה אבל מה עכשיו?
כל הלילה תוכנת שחזור סורקת את הכונן ועוד לא גמרה.
הבו עיצה דחוף!!!!

ניסית להוציא את החומר בצורה חיצונית?

מיכל נ.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י דודו10;1596465:
ניסית להוציא את החומר בצורה חיצונית?

מה כוונתך על העלאה של מערכת הפעלה חיצונית מדיסק?
א"כ התשובה חיובית, וזה לא נפתח.

אשר גולד

משתמש פעיל
נכתב ע"י מיכל נ.;1596636:
מה כוונתך על העלאה של מערכת הפעלה חיצונית מדיסק?
א"כ התשובה חיובית, וזה לא נפתח.

למה לא פשוט להוציא את הכונן ולחברו למחשב אחר ??

מיכל נ.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ב"ה נושענו ורובם ככולם חולצו בלשום ללא פגע...

בס"ד
ב"ה הצלחנו לשלוף מתוך 2 דיסקים שהצפינו את קבציהם 2 טרה ו 500 מגה.
חוץ מקובץ קטן שהוא אומנם חשוב, מצאנו הכל תודה לה.
תודה לפרסומון על העזרה והיעוץ הסבלני.
השחזור נעשה באמצעות תוכנת getdataback בהדרכה של מתכנת קרוב משפחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה