מידע שימושי הצילו! כתמים אפורים על חולצות לבנות

RUSI10

משתמש מקצוען
אולי אפשר לעשות משהו בעניין שיהיה אסור לחלק כאלו דברים
צריך ליידע את הגננות.
ולבקש שאם מביאות בועות - להוד
אז את לא משתמשת בכלל במרכך כביסה??
יש בקפסולה גם מרכך כביסה וגם חומר מלבין, ויוצא ריח מאד מרענן ונעים.

אגב, גם את הכביסה הצבעונית אני מכבסת עם קפסולות (בצבעוני אני שמה של מקסימה.) ומאז המכונה נקיה מהאבן שנשארה במגרה מהאבקה, הכביסה יוצאת נקיה וריחנית וגם יוצא יותר זול..
לכלי מיטה אני מוסיפה עוד מרכך תואם לקפסולה כי אני אוהבת שנשאר עליהם ריח חזק של מרכך
(תמונה של הקפסולה של אריאל- מורכבת מ3)

קבצים מצורפים

• קפסולה.JPG
    קפסולה.JPG
    KB 8.8 · צפיות: 16
צריך ליידע את הגננות. ולבקש שאם מביאות בועות - להוד יש בקפסולה גם מרכך כביסה וגם חומר מלבין, ויוצא ריח מאד מרענן ונעים. אגב, גם את הכביסה הצבעונית אני מכבסת עם קפסולות (בצבעוני אני שמה של מקסימה.) ומאז המכונה נקיה מהאבן שנשארה במגרה מהאבקה, הכביסה יוצאת נקיה וריחנית וגם יוצא יותר זול.. לכלי מיטה אני מוסיפה עוד מרכך תואם לקפסולה כי אני אוהבת שנשאר עליהם ריח חזק של מרכך (תמונה של הקפסולה של אריאל- מורכבת מ3)
תודה על התגובה המלאה! מענין לדעת ננסה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אגב אם אני מבינה נכון, בשעת המשחק כשהם מתרטבים מזה אין שום דבר חריג על הבגד למעט מעט רטיבות נכון?
הצבע והכתם שזה מקבל זה רק אחרי הכביסה- אשרו אם אני טועה
נכון.

לדעתי זה גם אופן כביסה מסוים, ובדים מסוימים.
חשבתי שזו כביסה במעלות גבוהות, אבל מישהי כאן הגיבה לי שזה קרה לה ב30 מעלות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה