דרוש מידע הצילו את אמוץ הסוחר המתחיל

מסחר בשוק ההון: נגד, בעד?

• סה"כ מצביעים
    133

scw

משתמש מקצוען
יוצרי ai
כל משקיע הגון יאמר לך שלבחור מניות ספציפיות זה נורא קשה, גם ל’’השקעה פאסיבית’’. תחפש לי מישהו שעשה השקעה פאסיבית בסולארדג’ או באינטל או במוביליי, כמה שזה פסיבי זה נראה כמו סיכוי כמעט אפסי שהוא יחזור לברייק איבן שלו.

כמו שכבר כתבו כאן רבים, השקעה פאסיבית רק במדדים.

אני אישית משקיע בהשקעה פאסיבית רק במניות שאני מניח (בעברית, מהמר) שיש להם סיכוי לתת לי יותר מ-8-10% שנתי. למה כזה סכום? כי אני קונה פוט כנגד ההשקעות שלי לטווח הכי רחוק שיש ומקווה לממן את זה מעליית המניה.
אתה אולי משקיע אבל לא פאסיבי,
השקעה במניות ספציפיות, חכמה ככל שתהיה לא נקראת השקעה פאסיבית,
פאסיבי זה לקנות מדדים.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אתה אולי משקיע אבל לא פאסיבי,
השקעה במניות ספציפיות, חכמה ככל שתהיה לא נקראת השקעה פאסיבית,
פאסיבי זה לקנות מדדים.
פסיבי - בלי התערבות.

אם אני קונה אינבידיה עם פוט לשנתיים וחצי ולא מתערב, אני פסיבי. אם אני שם סטופ ומחפש את הכניסה הבאה, אני אקטיבי.

אני מסכים איתך שיותר חכם זה להשקיע פסיבית במדדים. אבל זה לא הופך את מי שמשקיע במדד לשנתיים וחצי לאקטיבי... זה אולי לא חכם. כי אולי בעוד שנתיים וחצי בדיוק המדד יירד ואז הפסדת מלא תשואה. לכן יש לי פוט שמגן עלי, ומאפשר לי בעוד שנתיים וחצי לבדוק האם שווה לי להשקיע על פוט חדש. או אולי פשוט לצאת?

שואל לעניין

משתמש מקצוען
מההודעות מובן שמדובר על סחר יומי
מהסקר משמע שהשאלה לגבי סחר במניות ספציפיות (כמו שעושים כל הגופים הגדולים-המקצוענים)

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
רק תחשבו מי שקנה את מובילאי לפני חודשיים ב33 עכשיו כבר 16 הפסיד 50 % וצריך לעלות 100 % כדי שלא יפסיד
מי שקנה את אינטל לפני 5 חודשים ב44 עכשיו זה 23 !!
מניות זה מאוד מסוכן ומאוד מלחיץ ולא כדאי בכלל !!
נכון להיום מובילאי כבר ב11.55 דולר

-27.8100 % מלפני חודש

דג תמנון

משתמש צעיר
מההודעות מובן שמדובר על סחר יומי
מהסקר משמע שהשאלה לגבי סחר במניות ספציפיות (כמו שעושים כל הגופים הגדולים-המקצוענים)
@השקעות R הון
הסקר באמת לא מבדיל בין מסחר, סליחה, הימור יומי לבין סווינג ודומיו.
במילים אחרות: אני בטוח שכבר הצלנו את אמוץ ממסחר יומי! (חבל שהוא חושב שזה רק בגלל שהוא לא מקצוען, אבל הצלנו) אבל כעת הוא וחברו יהוא מתעניינים בסווינג! לא חושב שצריך לפתוח אשכול בשבילם?
ברצינות: אולי באמת תפתח אשכול בנושא זה?

קיגל

משתמש חדש
אבנר סטפק הבעלים של מיטב אמר לי שבמסחר יומי 95% מפסידים ו5% מפסידים וזה רק במקצוענים, אצל כל האלה שמשווקים קורסים הוא אמר 99% מפסידים,
הוא אומר את זה למרות היותו האחד שתמיד מרוויח מסחר יומי עקב היותו בעלים של בית השקעות ובסחר יומי הוא מרוויח את כל העמלות,
מכיר מישהו שהפסיד את כל ההון העצמי שלו בסחר יומי והיה צריך להפר חוזה דירה מקבלן עקב כך שהפסיד הכל.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה