בקשת תפילה הצטרפות לקו הצניעות לרפואת אישה יקרה שמצבה לא פשוט :(

saralulu

משתמש מקצוען
מי שיכולה לקחת חלק, בבקשה שתיצור קשר בהקדם האפשרי:

gallll9306 @ gmail.com

(הסירי את הרווח שלפני ואחרי ה@)

רב המשפחה אמר להם שיארגנו 40 נשים או בנות שתצטרפנה להאזנה לקו הצניעות, ושבזכות הצניעות הם יראו בעז"ה ישועות ורפואה שלמה!

saralulu

משתמש מקצוען
הקפצה

אפשר ליצור קשר בכתובת המייל הנ"ל לקבלת השם לתפילה.

תודה רבה!

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
הייתי שמחה להצטרף אבל אני בדיוק באמצע לעשות את זה לעילוי נשמת אבא שלי..
כדאי לרשום את השם לתפילה פה באשכול שמי שלא יוכל להצטרף לפחות יוכל להתפלל.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני אשמח לקחת חלק אבל מעדיפה לא במייל ...

saralulu

משתמש מקצוען
אני אשמח לקחת חלק אבל מעדיפה לא במייל ...
039306935

זה הטלפון למי שנדבה ליבה שיצרפו אותה להאזנה לקו הצניעות (שמיעת ההלכה היא בערך 2 דק' ליום)
מדובר על משפחה קטנה, כך שקשה להם מאד להשיג 40 מאזינות!
תזכנה למצוות!

פרק קכ:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֶל ד' בַּצָּרָתָה לִּי קָרָאתִי וַיַּעֲנֵנִי: ב) ד' הַצִּילָה נַפְשִׁי מִשְּׂפַת שֶׁקֶר מִלָּשׁוֹן רְמִיָּה: ג) מַה יִּתֵּן לְךָ וּמַה יֹּסִיף לָךְ לָשׁוֹן רְמִיָּה: ד) חִצֵּי גִבּוֹר שְׁנוּנִים עִם גַּחֲלֵי רְתָמִים: ה) אוֹיָה לִי כִּי גַרְתִּי מֶשֶׁךְ שָׁכַנְתִּי עִם אָהֳלֵי קֵדָר: ו) רַבַּת שָׁכְנָה לָּהּ נַפְשִׁי עִם שׂוֹנֵא שָׁלוֹם: ז) אֲנִי שָׁלוֹם וְכִי אֲדַבֵּר הֵמָּה לַמִּלְחָמָה:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה