הצבעה

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי שם טוב.
"לסמוך על הנס"
אבל חל איסור להשתמש בו. כל הזכויות שמורות וכו'.
אם תרצה, דבר איתי בפרטי.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י איציק כרמי;2273686:
יש לי שם טוב.
"לסמוך על הנס"
אבל חל איסור להשתמש בו. כל הזכויות שמורות וכו'.
אם תרצה, דבר איתי בפרטי.

אופס, אני רואה שהעלו פה משהו דומה.

בתישראל

משתמש פעיל
אולי משהו מתוך 'נתת ליראיך נס להתנוסס' (תהילים ס')
'נס - להתנוסס?'
או
'נס - להתנוסס או להתמוסס?'
או
'נס - להתנוסס או להינמס?'
(וכאן יש מקום להביא את המעלות תחת הפרק 'להתנוסס', והחסרונות, תחת הפרק 'להתמוסס' או 'להינמס')

(יש לקחת בחשבון אם הפיכת המושג הכל כך קדוש לחול לא צורמת פה...)

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
בענייני השקפה (לקרוא בהברה אשכנזית שנשמע "השקופע")

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למרות שאני לא קהל היעד בכלל, יען לא הכנסתי קפה לפי בחיי, אני אכתוב פה את דעתי.
לדעתי הכי מושך זה 'א אידישע קפה' האחרים נראים לי מדי תורניים (אולי גם בגלל התמונה) ואני מאמינה שיש גם נשים או נערות שזה מדבר אליהם. גם הניקוד עושה משהו, וגם יש בו איזה קריצה שמושכת לפתוח.

קודקוד (לוגיקה)

מנטורית ומאמנת עסקית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
אם הקונטרס עוסק גם בדרכי גמילה, מתאים השם:
'יוצאים מהבוץ'

פינטל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
לא עולה לי כרגע רעיון לשם.
אבל לא הבנתי, זה הבעיה של כלל ישראל כרגע? הקפה?

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י פינטל;2275580:
לא עולה לי כרגע רעיון לשם.
אבל לא הבנתי, זה הבעיה של כלל ישראל כרגע? הקפה?

מספיק שזו הבעייה של 'פאר הצדיקים', בשביל שהצדיקים כאן בפורום ינסו לסייע. לא כך?

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
על ניסיך שבכל יום...
:)

אחת אחת 11

משתמש מקצוען
אני חושבת שמצפים לנס הכי מבטא את הרגע של הייאוש הזה, שרוצים להגמל מהקפה, אבל הראש נופל, מצפים לנס משמים, והחיך משתוקק לנס קפה.

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לא עברתי על האשכול אבל אולי
"נס להתמוסס" (על משקל נס להתנוסס)

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
השמות כאן יפים אחד אחד
וכל אחד תוקף מכיוון אחר
מדהים!

אם תבחרו את א אידישע קפה
זה צריך להיות יותר אותנטי: א אידישע קאווע
א אידישע קפה זה בערך כמו לאמר : גוט שבת במקום גוט שאבעס...

- Dassi -

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
לא עקבתי אחרי האשכול הקודם מחוסר זמן,
יתכן וכבר הציעו-
אבל אם כבר כל ההסתובבויות באזור ה"נס" וה"מתמוסס"
למה לא פשוט נס קפה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה