דרוש מידע הצאט בנטפרי

מצב
הנושא נעול.

lotr

משתמש מקצוען
גוגל שינו הצורה של הצאט ואני לא מצליח להיכנס לקבוצות
זה קורה גם לכם?

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני ברימון..
לא ראיתי את הכותרת
ועדיין לא מצליחה לפתוח קבוצות

אברהם בן

משתמש מקצוען
אני בנטפרי, ומצליח.
נראה לי שזה פשוט כי צירפו גם את הקבוצות לצ'אט, תנסה להכנס לזה דרך הצ'אט למטה.

lotr

משתמש מקצוען
יצאתי מהחשבון ושוב נכנסתי וזה חזר לעבוד, מקווה שיישאר כך

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
יש הרבה תקלות בשבועות האחרונים. בדרך כלל ריענון הכרטייסיה עוזרת.

ღmaximumღ

משתמש פעיל
הודעה חשובה
רק תזהרו בצ'אטים מבחינה רוחנית כי יש שם המון המון בעיות קשות מאוד
כמובן מדובר אחרי שיש סינון הכי חזק על המחשב כגון נטפרי ואתרוג
בפרט לא לתת לילדים / בחורים / נערות להשתמש בכל הצ'אטים יש המון סיפורים מזעזעים ביותר
שההורים לא ידעו שזה כזה חמור ונתנו לילדים וה"י מה היו התוצאות

ניק 20238

משתמש פעיל
אצלי זה מתחיל להיפתח אבל נתקע ככה
‏‏צילום מסך (1).png

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה