דרוש מידע הפעם אני רציני - חבר שנקלע למצוקה כלכלית

shani123

משתמש מקצוען
ביקשתי סה"כ ארגוני שעוזרים במקרה כזה. קבלתי אין ספור עיצות מסביב. תאמינו לי חשבנו על הכל. כרגע חייב תמיכה קונקרטית, כספית אפילו בתור הלוואה לטווח הארוך.
כלומר אתה מחפש מישהו שיתן 150,000 ש"ח
למי שנופל בהימורים + מוקף בחובות מעל הראש ?
למה שמישהו יעשה את זה?
(גם בתוך קהילה, למישהו פנים מיגזרי יתנו רק אחרי טיפול מקצועי והוכחת עמידה בהתחייבויות...)

ועוד שיתנו לך- אנונימי בפורום פרטים ע"ג הפורום?

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
יתנו שמות וארגונים שמומחים בזה.
אף אחד לא ביקש ממישהו לתרום ולו שקל אחד.
ואם אין פשוט להגיד לא מכירים . אין בשום מגזר.
זה כל מה שביקשתי

הרב הגו-N

משתמש פעיל
ארגונים לכלכלת הבית כמו מסילה ופעמונים
יוכלו לעזור לו לנתב את מסלול השנים הקרובות בצורה שקולה, לקבל הלוואה טובה וכו'
שווה לפנות אליהם.

ביקשתי סה"כ ארגוני שעוזרים במקרה כזה. קבלתי אין ספור עיצות מסביב. תאמינו לי חשבנו על הכל. כרגע חייב תמיכה קונקרטית, כספית אפילו בתור הלוואה לטווח הארוך.

כלומר אתה מחפש מישהו שיתן 150,000 ש"ח
למי שנופל בהימורים + מוקף בחובות מעל הראש ?
למה שמישהו יעשה את זה?
(גם בתוך קהילה, למישהו פנים מיגזרי יתנו רק אחרי טיפול מקצועי והוכחת עמידה בהתחייבויות...)

יתנו שמות וארגונים שמומחים בזה.
אף אחד לא ביקש ממישהו לתרום ולו שקל אחד.
ואם אין פשוט להגיד לא מכירים . אין בשום מגזר.
זה כל מה שביקשתי

היועץ=

משתמש פעיל
יש לי חבר שהיה במצב דומה, ניסה הרבה דברים ולא צלח.
לבסוף זה מה שהוא עשה
הלך לפעמונים ופתחו לו קרן, לקח המלצה מרבנים, והלך לעשות שנורר(איסוף צדקה)
אסף כסף עם אש בעיניים, ראה כל אחד שהוא הצלת החיים שלו,
איך אני יודע, יום אחד הוא נכנס אלי לכולל, ושאלתי בשלומו, אחרי שלא התראנו מהחתונה(כ4 שנים) והוא התחיל לבכות את החיים שלו על המצב שהגיע אפילו לכדי גירושין, בגלל הימורים רח"ל,
בחסדי שמיים הוא לא ויתר על החייים והלך ובכה לאנשים
לטענתו הוא הרוויח בין 5K ל10K ביום
סגר את החובות, עבר הליך גמילה מהימורים(וגם משנורר(: וחזר לאשתו וחזר לתלם של החיים.

נראה לי במצב הזה זה יעזור מאוד
יש הרבה דרכים לאיסוף תרומות.

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
איך אני יודע, יום אחד הוא נכנס אלי לכולל, ושאלתי בשלומו, אחרי שלא התראנו מהחתונה(כ4 שנים) והוא התחיל לבכות את החיים שלו על המצב שהגיע אפילו לכדי גירושין, בגלל הימורים רח"ל,
תודה.
אתה יודע לאיזה סכום הוא הדרדר?

היועץ=

משתמש פעיל
שוחחתי איתו עכשיו לצורך בירור העניין

חובות לגופים מסודרים- יכל להגיש פש"ר ועיקוב הליכים ללא איומים מאנשים מפחידים 460K שהתנפחו למליון+
לגופים מפוקפקים 350K החזר ריבית חודשית של 3500 ש"ח בחודש עד החזרת הקרן במלואה (כמו גרייס)
והפסיד במקומות הנ"ל 200K ש"ח שקיבל לטובת הון עצמי לדירה
וכאן אני כותב מה שהוא ביקש לטובת הכלל הבחור ניסה למנף את הסכום שהוא קיבל מההורים ע"מ להשיג יותר כסף עד שנפל לשאול תחתיות ר"ח- כמה זהירות צריך עם כספים אלו...

הבריסקער הנודד

משתמש פעיל
שוחחתי איתו עכשיו לצורך בירור העניין

חובות לגופים מסודרים- יכל להגיש פש"ר ועיקוב הליכים ללא איומים מאנשים מפחידים 460K שהתנפחו למליון+
לגופים מפוקפקים 350K החזר ריבית חודשית של 3500 ש"ח בחודש עד החזרת הקרן במלואה (כמו גרייס)
והפסיד במקומות הנ"ל 200K ש"ח שקיבל לטובת הון עצמי לדירה
וכאן אני כותב מה שהוא ביקש לטובת הכלל הבחור ניסה למנף את הסכום שהוא קיבל מההורים ע"מ להשיג יותר כסף עד שנפל לשאול תחתיות ר"ח- כמה זהירות צריך עם כספים אלו...
תודה רבה ממש.
אז לסיכום איך הוא יצא מזה?
מי דיבר עם המקומות המפוקפקים? פעמונים?

היועץ=

משתמש פעיל
פעמונים, ההורים, אשתו, הוא
במצב הזה כולם מדברים...
אבל הזרמת הכספים היא כמעט מיידית עם תחילת אסיפת תרומות
רק שהוא גמר עם השוק הבעייתי הוא התחיל גמילה
היום הוא נקי מחובות לגמרי..

איידי12

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה