דרוש מידע הפנסים חלשים מידי ?

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לוקחות הרבה חשמל, אבל מהמנוע. לא מהמצבר (במהלך הנסיעה)

קרב לי לא מזמן שהלך מצבר ובנסיעה כשהמנוע היה מתאמץ או כשהייתי לוחץ על הברקס, הייתי רואה את האורות מהבהבים (כמו שקורה לפעמים לאור בבית כשהמדחס של המזגן נדלק..) אבל תוך יום-יומיים כבר לא הצלחתי להניע:mad::mad:

לומד מכל אדם

משתמש רשום
זה כנראה ספריי מגעים.

cb6de5d99af9ecace8ae00858eb3b51c.jpg
לא הבנתי שמים את זה על המגעים של החשמל של הפנס?

שואף לגדולות

משתמש פעיל
בגדול אתה צודק, קרב לי לא מזמן שהלך מצבר ובנסיעה כשהמנוע היה מתאמץ או כשהייתי לוחץ על הברקס, הייתי רואה את האורות מהבהבים (כמו שקורה לפעמים לאור בבית כשהמדחס של המזגן נדלק..) אבל תוך יום-יומיים כבר לא הצלחתי להניע:mad::mad:
ז''א שהמצבר כשהוא הולך, אז הוא לא מחזיק הרבה זמן, ולכן אם זה היה בעיה של מצבר רוב הסיכויים שהיה עושה להם גם בעיות בהתנעה.
קרה לי אמנם לא עד כדי שלא הניע (אבל זה ספציפית יכול להיות תלוי בעוד דברים)
בעיה באלטרנטור
שיפוץ עזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה