חדשות בעולם הפלישה הרוסית לאוקראינה - נטו דיווחים

מצב
הנושא נעול.

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
11:33 ‏נשיא אוקראינה זלנסקי בנאום לאומה: ניתקנו את כל היחסים מול רוסיה, “נחלק נשק לכל אזרח שירצה בכך; קורא לאזרחי רוסיה להפגין נגד המלחמה”
11:40 עוד מנשיא אוקראינה: “אנחנו יודעים שזה לא ניכר בתקשורת הרוסית אבל הרשע הזה והרצון להשמיד מדינה לא יכול להיחס – אי אפשר לחסום היסטוריה”.

11:34 עוד מהנשיא זלנסקי: “הרוסים תקפו כמו הנאצים, נילחם על החירות”

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען

‏יועץ לנשיא אוקראינה מעדכן: יותר מ-40 חיילים אוקראינים נהרגו. כמו כן, נהרגו מספר אזרחים – בהם ילד שנהרג בהפצצה בחרקוב

פ.נ

משתמש מקצוען
לא קשור לאשכול
אולי אפשר לפתח אשכול של אמירת פרקי תהילים לנוכח המצב ??(אני פשוט לא יודעת איך לעשות את זה)

אי המטמון

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
"אם ראית מלכיות מתגרות אלו באלו צפה לרגלו של משיח" (בראשית רבה מה, ד)
"בשישית קולות, בשביעית מלחמות, במוצאי שביעית בן דוד בא"[סנהדרין דף צז]
ולוואי שנזכה...

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

מליון

משתמש מקצוען
‏יהודי אומן מנסים להימלט, אך תוכנית החירום לא פועלת - בשל סירוב של נהגי האוטובוסים לנסוע: "יש כאן כאוס"בקייב בית חב"ד נערך להגיש סיוע: "יש כאן אוכל ומזון"בקרוב: דיון חירום של רבני קהילות האם לפנות ילדים למקום מבטחים. (חנן גרינוולד)

סליחה, אבל ממש קשה לי להבין, מאיפה האומץ לשאננות שהיתה לישראלים באוקרינה?! כולם מזהירים והם מצפצפים, מה חשבו לעצמם??? כולל הרבנים ומנהיגי הקהילות.

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מבינה שכשיש כאן מלחמה כולם בורחים...
ככה זה, שיטת ה"סמוך"
מה קורה בברדיצב? יש לי שם קרוב משפחה...

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
‏יהודי אומן מנסים להימלט, אך תוכנית החירום לא פועלת - בשל סירוב של נהגי האוטובוסים לנסוע: "יש כאן כאוס"בקייב בית חב"ד נערך להגיש סיוע: "יש כאן אוכל ומזון"בקרוב: דיון חירום של רבני קהילות האם לפנות ילדים למקום מבטחים. (חנן גרינוולד)

סליחה, אבל ממש קשה לי להבין, מאיפה האומץ לשאננות שהיתה לישראלים באוקרינה?! כולם מזהירים והם מצפצפים, מה חשבו לעצמם??? כולל הרבנים ומנהיגי הקהילות.
לא לזלזל בבקשה. לא מדובר בשאננות אלא באחריות לדאוג לקהילה בשעת משבר ולא לנטוש.

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
ההרוגים של רוסיה אף פעם לא נדע כי רוסיה לא מפרסמים ולא יפרסמו נתוני אמת הם יזרקו נתונים חסרי שחר אבל יכול להיות שהם קיבלו קצת על הראש
יש סרטונים של הרוגים רוסיים וטנקים בוערים ומטוסים נופלים יש דיווח אפי' על חייל שבוי הכל דיווחים ולא מאומת

פ.נ

משתמש מקצוען

לפיד:ההתקפה הרוסית על אוקראינה היא הפרה על הסדר הבינלאומי וישראל מגנה אותה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה