עזרה הפלאפון שלי טבע במים!!! NOKIA C2

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אתמול נפל לי המכשיר למים
נגבתי אותו מיד וקברתי אותו באורז למשך כל הלילה
הבוקר בחסדי שמים הוא נדלק אבל מה שקורה בסוף שאני שומעת את הצד השני והצד השני לא שומע אותי גם כשזה על מצב רמקול.
יש מה לעשות עם זה?
אני משערת שבמעבדה יעלה לי סכום הגון כדי להחליף את הרכיב הזה
ואגב,
האם מומלץ לקנות C2 מאתרים או ממודעות שמתפרסמות מעת לעת

A052

משתמש סופר מקצוען
מה זה אצלכם "סכום הגון"? 80 ש"ח זה מחיר סביר לדעתי אם ייקחו על זה.
תבררו ראשית בחנויות ובמעבדות באזורכם כמה זה יעלה.

C2 מסין הוא מחודש, עולה כ120 ש"ח, ולא תומך בכל החברות הכשרות, ולוקח לו להגיע כחודש.
ובחנויות בארץ שניתן להשיג מכשיר שכן תומך בכל החברות, הוא גם יכול להיות מחודש ועולה כ400 ש"ח, וחדש עולה כ1000 ש"ח.

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
ולא תומך בכל החברות הכשרות, ולוקח לו להגיע כחודש.
כמעט כל המכשירים שמוכרים היום בארץ כאלו,
כך שאם היא מחזיקה את המכשיר שלה פחות משנתיים אז מסתבר שגם הוא כזה.
נגבתי אותו מיד וקברתי אותו באורז למשך כל הלילה
הצד השני לא שומע אותי גם כשזה על מצב רמקול.
יש מה לעשות עם זה?
תנסי לקבור אותו עוד לילה, לפעמים זה עוזר!
בהצלחה!

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יתכן שניתן להשיג את הרכיב הזה [מקרופון לסי שתיים] בעלי אקספרס וכדו' בדולר או שניים, ולהחליף לבד. לא צריך הלחמות ולא כלום, פשוט להוציא ישן ולשים חדש. [זה כמו לגו] לא מוצא עכשיו קישור, אולי יש מומחים ממני בחיפוש. הבעיה שלוקח זמן עד שזה מגיע.
בכל אופן במעבדות זה עולה בסביבות ה80 ש"ח.

גדולה מהחיים:)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
קראתי פעם כתבה של (נראה לי, המנכ"ל של אורנג')
והוא אמר:

1. שקודם כל לשים בחוץ בשמש ליום לפעמים יומיים ליבוש.

ובשום אופן לא להדליק את הטלפון ליפני הייבוש

כי מה שקורה שגם אם הוא נידלק, הטיפות מים שביפנים זזו שם בעת ההדלקה. ואז הם חודרים יותר עמוק למגעים ביפנים.
וגם אם זה עובד עכשיו. תוך חצי שנה זה מתחיל לעשות בעיות ולהתפגר (ואז לא מבינים למה...)

ובקשר לאורז הוא אמר שאנשים טועים ונוטים ישר לשים באורז .
אז הוא אמר שלא ככה לאורז תכניס רק בברירת מחדל
2. ואם אחרי יום יומים הטלפון לא נידלק רק אז לשים באורז.
כי גם האורז החלקיקים הקטנים שלו נכנסים לתוך הטלפון ... (ועדיף להימנע)

מרציפן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אולי כדאי לפתוח את המכשיר ולפרק ממנו את הרכיב של המקרופון ואותו לשים באורז. מי שיש לו קצת ידיים טובות ועדינות יעשה זאת בקלות. [שוב, זה כמו לגו, לא צריך הלחמה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה