התייעצות הפורום להגנת הצרכן החרדי

מצב
הנושא נעול.

ה. שלמה

משתמש מקצוען
@ה. שלמה
אף אחד לא יודע מי אתה
יש פה אנשים שדווקא כן מכירים אותי, המפורסם בהם הוא @השקעות R הון
אבל מה שכן יודעים עליך
שכנראה אתה עובד בהשקעות כאלו
אני מכחיש.
כי אתה הכל מפריך ולא שומע שום דבר מהצד השני (שיש לנו הוכחות והקלטות כפי שהועלו פה באשכול)
אני רק מטיל ספק, ולא הועלו כאן הוכחות לנוכלות מהסיבה הפשוטה שבאמצע לחקור את זה.
איזה סיבות יכולות להיות
שכל ישראל מדברים שהחברה עוקצת
ולא רוצה לענות תשובות
לדוגמה, חוסר יכולת להתגונן ממגיש מתקיף, חוסר יכולת תקשורתית בזמן לחץ, חוסר עניין, חוסר רווחח כלכלי ועוד שלל סיבות.
כנראה הוא מאוד עסוק בלעקוץ אנשים
אולי, אני לא התרשמתי כך, אבל אני מסכים שיש דברים שצריך לבדוק.
יש גבול של הוי דן את כל האדם לכף זכות
מה הפסק של כבודו? יש גבול? מה הגבול? את מי צריך לדון לכף חובה? מי יכול לדון לכף חובה? ממי למד כבודו את ההלכות?

ה. שלמה

משתמש מקצוען
ה .שלמה

אם יש סיפור שאדם שנתן 250K לא מצליח למשוך את הכסף(ביקש את הכסף לפני -8- חודשים)
האם אין זה בעיינך הוכחה לנוכלות?
לא, זה תלוי אם התחייבו לתת לו את הכסף, ואם זה הלוואה או השקעה.
מי שהמשכנתא שלו חוזרת הוא נוכל בעינך?
מהי הוכחת נוכלות בעיינך?
נוכל זה מישהו שמנצל אותך וגונב אותך \ מוכר לך דברים שאתה לא צריך \ מתנהג בכסף שלך בצורה שונה ממה שסיכמתם. \ מאנה אותך (מלשון הונאה) \פועל איתך בחוסר תום לב, ועוד ועוד. אם תוכיח לי שהוא עשה אחד מכל אלה אני אשתכנע.

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה