התייעצות הפגזה אלקטרונית - מוזיקה בחתונות

ymshiff

משתמש פעיל
ציטוט של החוק:
"אין להרעיש באולם שמחות ובגן אירועים בעוצמה שעולה על 85 דציבלים במקומות הישיבה של הנוכחים באירוע.
בעלים של אולם שמחות וגן אירועים מחוייב להתקין מד-רעש (מכשיר לבדיקת עוצמת רעש)"

הדרישה חייבת להגיע מהציבור - לא נכנסים למקום סכנה.
ומיותר להזכיר כל פעם מחדש את מירון/קרלין...

משה 05276

משתמש מקצוען
ציטוט של החוק:
"אין להרעיש באולם שמחות ובגן אירועים בעוצמה שעולה על 85 דציבלים במקומות הישיבה של הנוכחים באירוע.

הדרישה חייבת להגיע מהציבור - לא נכנסים למקום סכנה.
מסכים אבל
ומיותר להזכיר כל פעם מחדש את מירון/קרלין...
באמת מיותר ולא קשור

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אני יודעת מידיעה שהיום יש במכשירי הסאונד מד למדידת עוצמה שאנשי הסאונד לא מחברים אליו את כבלי הכלים בכלל כדי לא לבדוק את רמת הווליום - וזה לבד דבר הזוי, זה הרי נועד גם כדי לשמור על המכשור.

HZ

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אז הציבור ישנה להם את הטענה
מה היה לפני 10+ שנים שלא היה כאלה עוצמות
החתונות לא היו שמחות?

עם כל הכבוד לחתן מי שמשלם הוא קובע

עם כל הכבוד לחתן מי שמשלם הוא קובע
לא הבנתי?
אתה חושב לשנות את המציאות???
המציאות היא שהחתן אחראי על עניין התזמורת וזה ממש לא משנה מי משלם כי ככה זה הולך

וזה שהיה יותר שמח לפני 10 שנים תנסה לומר את זה לצעירים של היום אבל זה לא ישנה כלום

הדורות מתקדמים והכל משתנה עם הזמן ומה שהיה לפני 10 שנים לא קיים היום, בכללי כל העניין של החתונות היום זה חתיכת הגזמה ותחרותיות מיותרת שלא הייתה פעם

ואין לך אפשרות לשנות את המציאות כמה שזה מעצבן...

mirih

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
היטיב להגדיר זאת אחד המומחים - התכלית של המוזיקה האלקטרונית היא להכניס את השומעים ל'אקסטזה'

כדי לטפל בשורש הבעיה צריך לשנות את הטעם המוזיקלי של הדור הצעיר, נראה סיפור אבוד

משה 05276

משתמש מקצוען
לא הבנתי?
אתה חושב לשנות את המציאות???
לא אני אני חושב שזה צריך להיות שינוי מציאות שכולם דורשים

המציאות היא שהחתן אחראי על עניין התזמורת וזה ממש לא משנה מי משלם כי ככה זה הולך
וזה שהיה יותר שמח לפני 10 שנים תנסה לומר את זה לצעירים של היום אבל זה לא ישנה כלום
זה שהחתן מזמין לא אומר שלהורים לא אמור להיות אפשרות לדבר עם התזמורת
ולסכם איתם ברור מה הם רוצים
צריך לזכור שאירוע החתונה הוא לשמח את החתן והמציאות שהבומים וכו" משמחים את החתן והכלה לכן מקשיבים להם
זה לא משמח את החתן והכלה הם פשוט הולכים עם העדר
מה בחתונות שאין השתוללות של התזמורת החתן והכלה לא שמחים?

HZ

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
כדי לטפל בשורש הבעיה צריך לשנות את הטעם המוזיקלי של הדור הצעיר, נראה סיפור אבוד
זה בהחלט אבוד וחסר סיכוי לשנות את הטעם.
וזה באמת אחד הבעיה הגדולות של היום שהצעירים לא מבינים.

HZ

משתמש צעיר
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה שהחתן מזמין לא אומר שלהורים לא אמור להיות אפשרות לדבר עם התזמורת
ולסכם איתם ברור מה הם רוצים
בדרך כלל זה עובד שההורים בורחים לצד ונותנים לחתן להנות.

מקווה בעדער

משתמש חדש
יש לי במשפחה שנים שמנגנים בחתונות ואני מלין בפניהם בכל פעם את החוסר של שמחה יהודית באירועים שלהם,
הם טוענים שזה מה שמביא להם את האירוע הבא ובמידה והם ינגנו בסגנון ישן הפופולריות שלהם תרד, הם מעדיפים לוותר על חתונה מאשר לנגן בסגנון ישן, כמה שיותר מוזיקה אלקטרונית ובומים על קוליים יש יותר לקוחות מקרב הדור הצעיר,

משה 05276

משתמש מקצוען
בדרך כלל זה עובד שההורים בורחים לצד ונותנים לחתן להנות.
עצוב שחתן נהנה כשההורים שלו סובלים
יש לי במשפחה שנים שמנגנים בחתונות ואני מלין בפניהם בכל פעם את החוסר של שמחה יהודית באירועים שלהם,
הם טוענים שזה מה שמביא להם את האירוע הבא ובמידה והם ינגנו בסגנון ישן הפופולריות שלהם תרד, הם מעדיפים לוותר על חתונה מאשר לנגן בסגנון ישן, כמה שיותר מוזיקה אלקטרונית ובומים על קוליים יש יותר לקוחות מקרב הדור הצעיר,
פחות מפריע לי האלקטרוני
אלא הווליום החסר פורפוציה

זה נורא ואיום למבוגרים
שמח לצעירים
הם נולדו לדור אחר של אקסטזה ואורות וואווו ורעש ובלאגן ואם אין אקשן אז זה לא שווה
זה הדור
אין הרבה מה לעשות
יש המון מה לעשות ולהפסיק להגיד כל הזמן זה הדור
גם אני צעיר

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אולי לא בדיוק המקום... אבל- צריך לזכור שמטרת מה שנהגו לשבור כוס בחופה הוא כדי שהחתונה לא תהיה "מעיפה", אלא שתהיה פחות ממה שהיא אמורה להיות

ymshiff

משתמש פעיל
עצוב לראות את הדודים והאנשים המבוגרים מחכים בחוץ בזמן הריקודים לאפשרות שתינתן להם להיכנס למעגל הריקודים, אולי המוזיקה תפסיק להפגיז, אבל לא רק שזה לא קורה, אלא שהמוזיקה נהיית יותר רועשת, כי מרגע לרגע המעגלים מתרוקנים מחוסר אפשרות להיות בתוכם, אז אין לתזמורת הרבה ברירה והיא חייבת להגביר את הווליום...
וחוזר חלילה...

לחם מטוגן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בחתונה האחרונה שלנו, חתונה של גבירים,עם כל שואו...היה מחריש אוזניים באמת-
אז פשוט ניגשתי (בלב דופק...) לבוקסה הרועמת והנמכתי את הווליום...
כולן כולל כולן--------
באו להודות לי...ואף אחד לא נגע!!!
אבל כנראה שבעזרת גברים זה יותר מורכב..לא?

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בחתונה האחרונה שלנו, חתונה של גבירים,עם כל שואו...היה מחריש אוזניים באמת-
אז פשוט ניגשתי (בלב דופק...) לבוקסה הרועמת והנמכתי את הווליום...
כולן כולל כולן--------
באו להודות לי...ואף אחד לא נגע!!!
אבל כנראה שבעזרת גברים זה יותר מורכב..לא?
יותר מורכב.
בנשים יש גם כאלו שמעבירות את הרמקול מON לOFF, ולנשים מספיק את הרמקולים של הגברים כדי לרקוד ולשמוח.

מה שאין כן, אצל הגברים, יש את האורגניסט שלא ייתן לזה לקרוא, או לחילופין סאונד מן, שיגביר את זה בחזרה.

חילזון קטן

משתמש פעיל
בנשים יש גם כאלו שמעבירות את הרמקול מON לOFF, ולנשים מספיק את הרמקולים של הגברים כדי לרקוד ולשמוח.
כמה שזה מפריע, אין שום זכות לאורח לשנות את הרמקולים, זה לא האירוע שלו.
אנשים יכולים להשקיע בסאונד ובפיזור הרמקולים בצורה שפויה כדי שתהיה אפשרות לשהות באירוע שלהם (וגם קצת להחליף חויות עם חברים שלא ראו הרבה הרבה זמן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה