העתקת קבצים מאמולטור אנדרואיד למחשב

• פותח הנושא HP079
  • פורסם בתאריך

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש לי אמולטור NOX על המחשב המדמה אנדרואיד, אני מעוניין להעתיק ממנו מס' קבצים למחשב אך אני לא מצליח, ניסיתי להעלות לדרייב אך לא הצלחתי להתחבר, למישהו יש פיתרון?
הסתדרתי, היה צריך להכניס את זה לתיקיה מסוימית שניתן לפותחה גם דרך הסייר קבצים הרגיל של המחשב.

נערך לאחרונה ב:

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
ללכת לספריית מסמכים.
לחפש תיקיית אמולטור הנ''ל.
לחטט בספריות המשנה שם.

(ככל מערכת אנדרואיד, גם זו צריכה מקום אחסון. ברירת המחדל -אם לא נבחר אחרת בהתקנה- זה הנתיב שציינתי, וממילא הקבצים שם)

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ללכת לספריית מסמכים.
לחפש תיקיית אמולטור הנ''ל.
לחטט בספריות המשנה שם.

(ככל מערכת אנדרואיד, גם זו צריכה מקום אחסון. ברירת המחדל -אם לא נבחר אחרת בהתקנה- זה הנתיב שציינתי, וממילא הקבצים שם)
ניסיתי כך ולא הלך, זה כנראה שומר את זה עמוק במערכת, או כקבצים ללא סיומת ובשמות באנגלית וכו' אבל בסוף הסתדרתי. תודה

למה מה קרה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יש לי אמולטור NOX על המחשב המדמה אנדרואיד, אני מעוניין להעתיק ממנו מס' קבצים למחשב אך אני לא מצליח, ניסיתי להעלות לדרייב אך לא הצלחתי להתחבר, למישהו יש פיתרון?
הסתדרתי, היה צריך להכניס את זה לתיקיה מסוימית שניתן לפותחה גם דרך הסייר קבצים הרגיל של המחשב.
יש מצב לדעת איזה תיקייה בדיוק זה יעזור לי מאוד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה