העתקת פונטים

ויצמן

משתמש רשום
אני רוצה להעתיק הרבה פונטים מדיסק לגופנים שקיימים כבר,
הבעיה שליכ שאני מעתיקה בצורה שכל פונט שקיים אצלי במאגר, הוא מודיע לי על כך ומבקש אישור, וזה סתם 'עבודה' ('בחר הכל'- 'העתק'- 'הדבק')
נראה לי שיש דרך להעתיק את רק את הפונטים שלא קיימים, והשאר הוא מסנן או מעביר באופן אחר.
למי פתרונים?

Sagi

משתמש רשום
לא מכיר דרך, אני יודע שאפשר להעתיק רק הכל..

Tagxp

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני משתמש עם 'טוטל קומנדר' או משהו דומה, ומשווה קודם כל את שתי התיקיות, ומבקש ממנו לבחור קבצים שאינם מתאימים, ואז אחד משלים את השני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה