Text העשרת שפה ספרותית ותרגום מקצועי באמצעות AI

כתיבת טקסט בעזרת הבינה המלאכותית

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
האם מישהו כאן השתמש בעבר בבינה מלאכותית על מנת להיעזר בהעשרת השפה הספרותית במהלך כתיבה או תרגום?
איזו אפשרות הכי מומלצת?
ידוע לי בינתיים על גוגל בארד ועל ChatGPT.
ידוע לי גם של ChatGPT יש גירסה בתשלום, ואשמח לדעת אם ההבדל בתחום הזה בין הגירסה החינמית לגירסה בתשלום בולט.

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בקשר לבינה מלאכותית, לא הייתי ממהר לקפוץ. אני למדתי המון מלשמוע ולקרוא מדריכים, טיפים, הרצאות, וכד' של סופרים שונים, ואגרתי המון ידע, וכשניסיתי את הבינה המלאכותית (ChatGPT) היא לא חידשה לי הרבה. אני כן השתמשתי בה כדי לקצר חיפוש מידע בסיסי, אבל גיליתי שהמידע לא עקבי, ולרוב לא כל כך מדויק. זה משתנה, אבל יצאו לי תשובות שונות בכל פעם שרעננתי את התשובה.
כך שבנוגע לשאלה, דרך להעשיר את השפה הספרותית עם בינה המלאכותית, אני הייתי ממעט להשתמש.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
בקשר לבינה מלאכותית, לא הייתי ממהר לקפוץ. אני למדתי המון מלשמוע ולקרוא מדריכים, טיפים, הרצאות, וכד' של סופרים שונים, ואגרתי המון ידע, וכשניסיתי את הבינה המלאכותית (ChatGPT) היא לא חידשה לי הרבה. אני כן השתמשתי בה כדי לקצר חיפוש מידע בסיסי, אבל גיליתי שהמידע לא עקבי, ולרוב לא כל כך מדויק. זה משתנה, אבל יצאו לי תשובות שונות בכל פעם שרעננתי את התשובה.
כך שבנוגע לשאלה, דרך להעשיר את השפה הספרותית עם בינה המלאכותית, אני הייתי ממעט להשתמש.
אני מתכוון לשימוש על מנת לקבל רעיונות למילים נרדפות, מבנה שונה למשפט, או צורה אחרת לכתיבת מסר כלשהו.
כוונתי לשימוש ע״י מישהו שיש לו כבר ידיעה בכתיבה ספרותית, והוא רק נעזר בבינה המלאכותית. אין כוונתי שהבינה המלאכותית תעשה את כל העבודה.

יוסף יצחק פ.

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אני מתכוון לשימוש על מנת לקבל רעיונות למילים נרדפות, מבנה שונה למשפט, או צורה אחרת לכתיבת מסר כלשהו.
כוונתי לשימוש ע״י מישהו שיש לו כבר ידיעה בכתיבה ספרותית, והוא רק נעזר בבינה המלאכותית. אין כוונתי שהבינה המלאכותית תעשה את כל העבודה.
ברור לי. בכל זאת כבר כתבתי את דעתי. אני יכול להוסיף, שאתה יכול לבקש מה-AI, רעיונות למילים נרדפות בתוחמים שונים, לקבל השראה. לי זה עזר בכל מני סיטואציות, אבל שוב, ה-AI רק מקבץ לך מידע מהרשת, אני לומד מה'מקור', ולדעתי זה יותר מועיל.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לא התנסיתי בבינה מלאכותית, אבל נראה לי שאפשר לקבל את כל זה ברשת הקיימת.
מילים נרדפות - אפילו ב-WORD יש אפשרות לקבל, וודאי בחיפוש בגוגל. כנ"ל גם תרגום.
העשרת השפה - בעיניי אף מכונה לא תוכל להחליף בן אנוש בזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה