הערכת תפקודי קריאה

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לצורך אבחון קריאה לתלמידה מתקשה אני זקוקה לטקסטים שמתאים לכיתה ד'.
אשמח מאוד למי שיעלה כאן.
[אני זקוקה לאחד ארוך, ולשניים קצרים]

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תהילים זה הדרך הכי טובה לבדוק בעיות בקריאה, דבר ראשון לראות איך הילדה מתמודדת עם טקסטים ארוכים, המילים המורכבות והלא מוכרות שיש בתהילים נותן אינדיקציה גבוהה מאוד לבעיות, אם יש קושי גדול לקרוא הייתי עובר לשלבים יותר פשוטים ולראות איפה הילדה נתקעת.
אם תרצי יש לי תהילים מוכן בכתב גדול ומנוקד.
וגם שלבים פשוטים יותר.

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תהילים זה הדרך הכי טובה לבדוק בעיות בקריאה, דבר ראשון לראות איך הילדה מתמודדת עם טקסטים ארוכים, המילים המורכבות והלא מוכרות שיש בתהילים נותן אינדיקציה גבוהה מאוד לבעיות, אם יש קושי גדול לקרוא הייתי עובר לשלבים יותר פשוטים ולראות איפה הילדה נתקעת.
אם תרצי יש לי תהילים מוכן בכתב גדול ומנוקד.
וגם שלבים פשוטים יותר.
פחות מתאים למה שאני צריכה

כרגע אני זקוקה בדחיפות לטקסט קצר של עשרה משפטים.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
משהו בסגנון של,
"חנה קנתה חלב במכולת וחזרה הביתה והכינה קורנפלקס, הקורנפלקס נשפך על חנה, אוי! איזה חבל! אבל חנה לא חיכתה אפילו לא רגע אחד החליפה מהר את בגדיה נקתה את הרצפה והלכה לבית הספר ששה ושמחה" ?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
משהו בסגנון של,
"חנה קנתה חלב במכולת וחזרה הביתה והכינה קורנפלקס, הקורנפלקס נשפך על חנה, אוי! איזה חבל! אבל חנה לא חיכתה אפילו לא רגע אחד החליפה מהר את בגדיה נקתה את הרצפה והלכה לבית הספר ששה ושמחה" ?
כן

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
כמו שכתבו לך מיצבים
יש לך את מה שאת מחפשת במיצב לכיתה ב
.... לתלמידים מתקשים יורדים עד 2 כיתות לפי הצורך שיהיה קשה אבל לא מידי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה