הערות בוורד, לא פעיל לי בתוך הערות שוליים - למה?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי מסמך עם הערות שוליים.
אני צריכה להוסיף עליו הערות, שכמובן לא יוקלדו לתוך המסמך אלא כהערות לכתב.
בחומר עצמו הוא מוסיף לי הערות היכן שאני רציכה.
בתוך הערות השוליים לא פעילה לי האופציה הזו.
מה הפתרון???
תודה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עד כמה שידוע לי - אין פתרון
אני בשבועות האחרונים סיימתי פרוייקט גדול מאד שהייתי צריך לכתוב מדי פעם הערות, ופשוט הייתי כותב בקובץ נפרד את מס' ההערה, ציטוט מתוכה ואז את ההערה שלי.
באמת זה מעצבן

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזר שלא נותנים אופציה כזו. וכי בהערות השוליים אין הגהות וצורך בהערות.....?
ארשום ליד מס' ההערה בטקסט עצמו את הדברים לגבי הערת השוליים. לפחות לא יצטרכו לדלג בין הקבצים.
תודה!

א.ישראל

משתמש פעיל
עריכה תורנית
הערות אמנם אין, אבל מעקב אחר שינויים יש גם בהערות שוליים!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י א.ישראל;498243:
הערות אמנם אין, אבל מעקב אחר שינויים יש גם בהערות שוליים!

במקרה שלי זה לא עזר, כי הייתי צריך גם לערוך ממש את תוכן הערות השוליים, ולהשאיר מעקב אחר שינויים, כך שאם הייתי מוסיף הערות בגוף הטקסט עם מעקב אחר שינויים זה היה יכול ליצור בלבול

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אכן, אין כזו אופציה ובאמת לא ברור למה.
מה שבדרך כלל עושים, זה עושים הערת סקירה (בלון) על האות המפנה להערה, כך ידע הנמען על איזה הערה עוסקת ההערת סקירה.
במידה וההערה היא רק על חלק מההערת שוליים, 'מזריחים' את הקטע המדובר בהערת שוליים.
במידה ויש כמה הערות על כמה חלקים באותה הערת שוליים מזריחים בכמה צבעים, ובהערת סקירה מזריחים כל קטע באותו צבע שהזרחנו בהערת שוליים.
בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה