דרוש מידע העלאה למייל - ובחירת מיקום שמירה בגוגל דרייב

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מי לא מכיר את התסכול (!!) :mad::mad::mad:
שאתה מעלה למישהו קובץ ו/או קבצים מצורפים למייל,
ו - הופ... "גודלם של הקבצים המצורפים עולים על גודל 25 MB, הם יישלחו כקישורים לגוגל דרייב"
זה לפעמים מעצבן, וזה עוד יותר מוריד אותכם מהדעת - אם בדיוק לפני כמה דקות - עשיתם סדר בדרייב,
והקבצים החדשים יציפו לך שוב את הדרייב;

ובכן - שאלתי ובקשתי, האם יש אפשרות {או אם יש אפשרות לפתח כזה דבר} שכשהקבצים גדולים והם עולים לדרייב - תיפתח אפשרות לבחור את המיקום בדרייב בו ישמרו הקבצים, כולל אפשרות לפתוח תיקייה חדשה;
ואם יש - אז בוודאי שיהיה גם אפשרות של העלאה למיקום ברירת מחדל.

אם מישהו יוכל להאיר לי פנים בנושא - זה יהי פשוט הצלה...

מלכת אסתר

משתמש פעיל
ו - הופ... "גודלם של הקבצים המצורפים עולים על גודל 25 MB, הם יישלחו כקישורים לגוגל דרייב"
זה לפעמים מעצבן, וזה עוד יותר מוריד אותכם מהדעת - אם בדיוק לפני כמה דקות - עשיתם סדר בדרייב,

ובכן - שאלתי ובקשתי, האם יש אפשרות {או אם יש אפשרות לפתח כזה דבר} שכשהקבצים גדולים והם עולים לדרייב - תיפתח אפשרות לבחור את המיקום בדרייב בו ישמרו הקבצים, כולל אפשרות לפתוח תיקייה חדשה;

תעלי את ה בדרייב בתיקיה מסודרת ושלחי רק את הקישור של התיקיה

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
את הפיתרון הזה - כל דרדק יודע, אבל הרי זה מאוד מפריע לרצף העבודה - שאחרי שנתקלים בזה שזה גדול וצריך להעלות לדרייב - נצטרך לבטל את ההעלאה, ו---לפתוח את הדרייב>להעלות>ולשלוח קישור.

אין למישהו מידע על כזאת אפשרות?
או אפשרות לפיתוח כזה דבר?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען

אחרי שאתה מעלה את הקובץ, תלחץ על:
1675673351868.png

וכשיפתח הקובץ תלחץ על:
1675673381554.png

ואז:
1675673431700.png

ותבחר את המיקום הרצוי

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אוקיי!
אפשר להגיד שזהו דרך טיפה יותר אפקטיבית...
אבל זה עדיין לא הפיתרון המושלם הרצוי;
כי אם אני שולח מס' קבצים גדול - אצטרך להיכנס לכל קובץ ולעשות את הפעולה, {נכון - אני יכול גם להיכנס לדרייב ולבחור הכל ולהעביר ביחד, אבל אז שוב אצטרך לפתוח כרטיסייה נוספת}.

מה שאני מנסה לבדוק זה - אם יש כזה דבר {או אם אפשר לפתח}, שבתוך הכרטיסייה של המייל עצמו, ותוך כדי פעולת ההעלאה - יהיה אפשרות לבחור את המיקום.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אוקיי!
אפשר להגיד שזהו דרך טיפה יותר אפקטיבית...
אבל זה עדיין לא הפיתרון המושלם הרצוי;
כי אם אני שולח מס' קבצים גדול - אצטרך להיכנס לכל קובץ ולעשות את הפעולה, {נכון - אני יכול גם להיכנס לדרייב ולבחור הכל ולהעביר ביחד, אבל אז שוב אצטרך לפתוח כרטיסייה נוספת}.

מה שאני מנסה לבדוק זה - אם יש כזה דבר {או אם אפשר לפתח}, שבתוך הכרטיסייה של המייל עצמו, ותוך כדי פעולת ההעלאה - יהיה אפשרות לבחור את המיקום.
גוגל יכולים, תפנה אליהם...

mlpk

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש באמת מקום רלוונטי לרעיון כזה - מקום שמישהו באמת יראה את זה, ויחשוב על הפיתוח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה