דרוש מידע העומסים למודיעין עילית ביום הפורים, מאימתי?

חרישאי

משתמש מקצוען
אני מתעתד בעז"ה לצאת למודיעין עילית בפורים, לפני שנתיים הגעתי לעיר באזור 12:30 והיה רגוע ופנוי, השנה אני רוצה להגיע יותר מאוחר, האם מישהו מניסיון העבר יודע לומר לי מאיזה שעה מתחילים הפקקים משילת?
(אני זוכר לפני כמה שנים שנסעתי מבני ברק דרך רנתיס ועדיין הגעתי קרוב לשקיעה).

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני מתעתד בעז"ה לצאת למודיעין עילית בפורים, לפני שנתיים הגעתי לעיר באזור 12:30 והיה רגוע ופנוי, השנה אני רוצה להגיע יותר מאוחר, האם מישהו מניסיון העבר יודע לומר לי מאיזה שעה מתחילים הפקקים משילת?
(אני זוכר לפני כמה שנים שנסעתי מבני ברק דרך רנתיס ועדיין הגעתי קרוב לשקיעה).
למיטב זכרוני דווקא ב12 כבר מתחילים הפקקים.

קשקשן

משתמש חדש
ליסוע ממודיעין עילית זה בעיה.
אבל ליסוע למודיעין עילית בפורים אין בעיה בכלל. מסתבר שהכביש יהיה יחסית פנוי. רק במוצאי פורים אין תחבורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה