העובדה שלי רוצה לחזור

chiclook

משתמש פעיל
את העובדת שלי הוצאתי לחלת ביום שהיתה צריכה לחזור מחופשת לידה
עכשיו כשעסקים נפתחים היא רוצה לחזור אבל עדיין אין לי עבודה בשבילה
האם אני מחויבת להחזיר אותה?
האם אני יכולה לפטר אותה עוד חודש (כי נמאס לי מהמחויבות שלי אליה?)

mina

משתמש מקצוען
בעיקרון, היא נמצאת בתקופה המוגנת.
את עלולה להסתבך ...
בתקופה מוגנת אסור להרע תנאים ולפטר!
אם היא דורשת לחזור - את חייבת להחזיר אותה. אם היא תתבע אותך. ידה תהיה על העליונה..

chiclook

משתמש פעיל
השאלה היא אם ההקלות אומרות שחייבים לחזור לעבודה או אפשרי.

A052

משתמש סופר מקצוען
ממש לא חייבים לחזור! זו רק אפשרות.

(לא יודע לגבי עובדת שחזרה מחל"ד כדאי שתבררו לפני שתסתבכו! לכאורה גם זמן איסור הפיטורים יוארך בהתאם לתקופה שהעסק היה סגור עקב המצב)

chiclook

משתמש פעיל
?
בינתיים אין כזה חוק.
בינתיים היא מקבלת אבטלה ואני כלום.

no problem

משתמש מקצוען
?
בינתיים אין כזה חוק.
בינתיים היא מקבלת אבטלה ואני כלום.
אם אין לך עבודה לתת לה, תפני למשרד העבודה והרווחה, ותבקשי היתר לפטר אותה.
הם יתחקרו אותך, ואם זה אכן אמיתי, הם יתנו לך אישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה