דרוש מידע העברת חשבונות בעת השכרת דירה

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעת השכרת דירה
מה הדרך הכי פשוטה לרשום על שמי את הארנונה, מים, חשמל ועדכון כתובת במשרד הפנים.
האם יש אופציה לעשות את הכל באתר בלי צורך להגיע למשרדים כולשהם?

אשמח להסבר מפורט.

chichichi

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אתר/ טלפון...
מים - יש מסמך להוריד באתר , יש הוראות מפורטות
חשמל וגז- טלפון
משרד הפנים- דרך האתר
ארנונה- צריך להעביר להם הצהרה על עזיבת הנכס מהדייר הקודם +חוזה. הבעיה היא אם מגיע לך הנחה וכו'
בשביל זה יש נציגים

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מים - יש מסמך להוריד באתר , יש הוראות מפורטות
התחלתי לשנות ויש פה שתי דברים שאין לי מושג, איך אני יודעת מה המספר של כל דבר?
1687785759594.png

291

משתמש פעיל
בעת השכרת דירה
מה הדרך הכי פשוטה לרשום על שמי את הארנונה, מים, חשמל ועדכון כתובת במשרד הפנים.
האם יש אופציה לעשות את הכל באתר בלי צורך להגיע למשרדים כולשהם?

אשמח להסבר מפורט.
כשאני עברתי דירה עשיתי הכל דרך האתר, (הגז היה דרך הטלפון). לא היה לי ידע מוקדם, אבל גוגל יודע טוב מכולם.
בחילופי מחזיקים תצהירי גם עבור מי שיוצא מהדירה. בהצלחה. לא תאמיני כמה זה קל.
המסמכים בהתאמה למה שצריך: (שלא תופתעי מחדש כל פעם על מסמך לא צפוי).
תעודת זהות, ספח, חוזה שכירות (אפשר גם לפברק אם צריך. כלומר, אם אין לך חוזה פשוט תייצרי אותו, בלי זה אין לך אפשרות להתקדם בכלום). בינתיים זה מה שזכור לי.
(אפשר לצלם את המסמכים במצלמה ביתית, אין צורך בסורק. פשוט להעלות קבצים במקום שנדרש).
לעדכון כתובת זה גם דרך האתר והספח החדש יישלח בדואר, או שתוציאי אותו מיידית במכונות האוטומטיות.
(לא נראה לי שנדרש הכתובת החדשה בספח).
אם אזכר בעוד דברים אוסיפם בעזרת השם.
אני נזכר שחשמל נעה בטלפון בקלי קלות. דקת שיחה.

ארנונה- צריך להעביר להם הצהרה על עזיבת הנכס מהדייר הקודם +חוזה. הבעיה היא אם מגיע לך הנחה וכו'
בשביל זה יש נציגים
ההנחה לא קשור לעניין. רק אחרי שהארנונה על שמך תוכל לטפל בזה, וגם זה דרך האתר. פה גם תצטרך תלושי משכורת של 3 חודשים אחרונים, או של שנה שלימה - מה שהכי ייטיב אתך בממוצע הכי נמוך של משכורת. בחירה שלך. (או שיש לך הטבות אחרות כדוגמת נכות, עולה חדש וכדו').
בהצלחה רבה.

נערך לאחרונה ב:

291

משתמש פעיל
התחלתי לשנות ויש פה שתי דברים שאין לי מושג, איך אני יודעת מה המספר של כל דבר?
מממספר נכס אצל בעה"ב או השוכר. הם בודאי יודעים. או שיש לך חשבוניות. מספר משלם - זה נראה, פשוט מספר טלפון של השוכר היוצא.
קישור להבנה לגבי המים.
כמובן תיישמי את ההבנות משם בחברה - שאתם תחת אחריותה.

יראת גאולה

משתמש מקצוען

סגול2

משתמש רשום
מתי עושים את ההעברות? לפני הכניסה לדירה או אחרי?

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי המים יש אפשרות להגיש טופס מקוון
מספר המשלם בד"כ זה ת.ז של המשלם
מספר נכס אם לא משיגים מחשבונית יש אפשרות לבדוק מה מספר הנכס בארנונה- בד"כ אותו הדבר
ובמים מאחר ויש צורך לצרף צילום מונה מיום הכניסה יש לבצע רק כאשר נכנסים לנכס
ברגע שאתם מבצעים החלפה לטובתכם כמשלמים הדיירים הקודמים אוטומטית יוצאים והנכס עובר על השם שלכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה