הסרת שיער בלייזר

מצב
הנושא נעול.

אילה41

משתמש רשום
צריכה עזרה בנושא הסרת שיער בלייזר!
מי שיש לה חוות דעת אני אשמח
כי יש מכונים שונים שיטות שונות מכשירים שונים
לייזר?
IPL?
SHR?
אשמח להמלצות
תודה!!!

חני94

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה לומר מניסיון אישי.
SHR לא
לייזר כן
IPL לא מכירה

שרהלה

משתמש מקצוען
אני יכולה להמליץ על מכשירי לייזר מצוינים: קנדלה- לבעלי שיער פלומתי או בשלבים אחרונים של טיפול.
וקטוס- מכשיר יותר אגרסיבי.

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
מניסיון
IPL לא! (אלא אם כן את עושה למעלה מ-20 טיפולים או ללא הגבלת טיפולים!)

102

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה שזה אשכול שהוקפץ
קופצת גם על ההזדמנות

יש לכם ניסיון אצל ציבי לוי / אמריקן לייזר
להסרה בלייזר
המלצות/ דיס אפשר גם באישי.

ההתלבטות שלי שאצל ציבי זה 10 טיפולים
ואמריקן לייזר- נותנים ללא הגבלה.

על מה אתן ממליצות?

אמיליה

משתמש מקצוען
ציבי לוי- מכשיר מעולה, אמינה מאד, אנושית מאד ויש עם מי לדבר. רואים תוצאות בטיפולים הראשונים.
הבעיה- היא מגבילה בטיפולים.

לגבי השאלה של פותחת האשכול- SHR- זה לא הסרת שיער בלייזר, זה קרניים אינפרא משהו... ולכן גם אחרי 20 טיפולים התוצאה לא תהיה מושלמת.

חשוב מאד לברר גם על שירות המכון מעבר לאיכות המכשיר.
השירות מלווה אותך לאורך כל הטיפול, ואם את לא מרוצה, אכלת אותה בגדול!

• תודה
Reactions: 102

חני ואלי

משתמש פעיל
מאוד ממליצה מניסיון על אמריקן לייזר
כמעט ולא כואב, ללא הגבלת טיפולים ואחריות לכל החיים
ורואים תוצאות כבר בטיפולים הראשונים

• תודה
Reactions: 102

byby

משתמש מקצוען
D I G I T A L
צריכה עזרה בנושא הסרת שיער בלייזר!
מי שיש לה חוות דעת אני אשמח
כי יש מכונים שונים שיטות שונות מכשירים שונים
לייזר?
IPL?
SHR?
אשמח להמלצות
תודה!!!
אני עשיתי בקר לייזר ממליצה מאוד!!!
הם משתמשים בקנדלה ובוקטוס- מתאימים לפי סוגי שיער
למכבי שלי יש 50% הנחה
זה כואב אבל כאב נסבל ולא כל הטיפולים כואבים

.Milki

משתמש פעיל
צילום מקצועי
פרופורציה מישהי עשתה שם?
מומלץ?

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רציתי ליידע את כולם על משחת "אמלה"
מורחים את זה שעה לפני הטיפול סוגרים עם ניילון נצמד ולא מרגישים כלום.
מהי המשחה הזו?
סוגרים עם ניילון נצמד עד זמן הטיפול?

מתוקינג

מגשי אירוח מלוחים ומתוקים בכשרות העדה החרדית
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הכי מומלץ - אמריקן לייזר
אין הגבלה על מספר הטיפולים
והתחייבות להצלחה
ראיתי תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!!!!!!!

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל תדעו שמשחת אמלה אסורה בהנקה

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
כן,
קונים בבית מרקחת נראה לי אפשר אפילו בלי מרשם.
(זה המשחה ששמים על האוזניים לתינוקות לפני שעושים עגילים.
אמלה ,אפשר גם למרוח על שטחים גדולים בגוף,או רק שטחים קטנים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה