דרוש מידע הסרת נמשים

0520

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עשיתי אצל ד"ר צחי שלקוביץ,
מקצועי, אמין, מפוקח

אשמח לתת עוד פרטים באישי

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוף, למה צריך להסיר נמשים?
יש לי ילד מנומש
ואני משוגעת על כל נמש ונמש שלו.
אולי כשגדלים זה מפריע...
למרות שגם אני לא מתנגדת לנמשים...

בשלנית

משתמש מקצוען
אוף, למה צריך להסיר נמשים?
יש לי ילד מנומש
ואני משוגעת על כל נמש ונמש שלו.
מי שאין לה, לא מתנגדת....
אני מנומשת ביותר:cautious:וממש נלחצת מהנמשים הראשונים שהתחילו להופיע על האף של הבת שלי...

עשיתי אצל ד"ר צחי שלקוביץ,
מקצועי, אמין, מפוקח

אשמח לתת עוד פרטים באישי
אשמח גם שתוסיפי פרטים.

AdiTec

משתמש מקצוען
יש משחה וקרמים-
אני לא ניסיתי- קרובת משפחה ניסתה והבהיר לה 90 אחוז...
(עשתה פעמיים כי לא שמרה אחרי הטיפול)

יהודיה מהצפון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש משחה וקרמים-
אני לא ניסיתי- קרובת משפחה ניסתה והבהיר לה 90 אחוז...
(עשתה פעמיים כי לא שמרה אחרי הטיפול)
אני ניסתי הרבה משחות וקרמים ועוד דברים שום דבר לא עזר.
לכן אשמח מאוד לפרטים.

secret

משתמש סופר מקצוען
נמשים זה דבר מהמם ושובב :cool:
אם את בלחץ אפשר למרוח קרם הגנה לפני יציאה לשמש חזקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה