דרוש מידע הסרת מודעה מיד 2

אוזן שומעת

משתמש פעיל
מישהו נתקל בזה פעם?
לפני יותר מחצי שנה פרסמתי מודעה ביד 2 על דירה להשכרה, ב"ה היא הושכרה והמודעה הוסרה.
אבל עד היום אני עדיין מקבל טלפונים על הדירה הזו.
זה לא אנשים ששמרו את המודעה בשעתו אלא שעכשיו ראו אותה.
אני כמובן חיפשתי ולא מצאתי כזו מודעה, ובאזור האישי ודאי שלא.
אשמח לפתרון

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
אולי להתקשר למי שהתקשר לשכור..... [או לחכות לטלפון הבא.. אם לא נעים לצלצל.....]
ולבקש צילום מסך או פרטים איפה הוא ראה אותה? [אשכול.. או תחת איזה כותרת?]

בנימין 5850

משתמש פעיל
הרבה פעמים זה אתרים שתעתיקים מיד 2 ושם זה נשאר להרבה זמן
אני מכרתי דירה לפני יותר משנה ולאחרונה קיבלתי טלפון ממתווך שראה באחד האתרים את המודעה

יוסיK

משתמש מקצוען
פרסמתי מודעה לפני יותר מ 5 שנים על דירה להשכרה ועד היום אני מקבל מידי פעם טלפון על זה.
לתחושתי זה מתווכים שראו ושמרו אז את המספר וכשמשעמם להם מתקשרים כדי לשמוע אולי הוא שוב עומדת להשכרה, כמה פעמים שאלתי באיזה אתר הם ראו את המודעה ותמיד התשובה הייתה אני לא זוכר ראיתי ושמרתי את המספר וכיו"ב.

מעצבי על

משתמש פעיל
יש תיווכים שמעתיקים מיד 2 בודאי - מנסיון אישי חלק ברשות וחלק לא שואלים כי זה בחינם -

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה