דרוש מידע הספר ארבע ההסכמות

לינאר

משתמש רשום
של דון מיגל רואיס מישהו מכיר וקרא?
יש בו תכנים בעיתיים?
אשמח למידע...

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בספר ארבע ההסכמות מסביר רואיס את מקור האמונות המגבילות אותנו, הגוזלות מאתנו את השמחה ויוצרות סבל מיותר. ארבע ההסכמות, המושתתות על החוכמה הטולטקית העתיקה, מעניקות צופן רב עוצמה של התנהגות, צופן שבכוחו לעזור לנו להפוך את חיינו לחוויה של חופש, אושר אמיתי ואהבה. “הפחד הגדול ביותר של בני האדם הוא מפני החיים, לא מפני המוות”
זה מה שכתוב בתיאור הספר, לי זה לא נשמע טוב.

לינאר

משתמש רשום
בספר ארבע ההסכמות מסביר רואיס את מקור האמונות המגבילות אותנו, הגוזלות מאתנו את השמחה ויוצרות סבל מיותר. ארבע ההסכמות, המושתתות על החוכמה הטולטקית העתיקה, מעניקות צופן רב עוצמה של התנהגות, צופן שבכוחו לעזור לנו להפוך את חיינו לחוויה של חופש, אושר אמיתי ואהבה. “הפחד הגדול ביותר של בני האדם הוא מפני החיים, לא מפני המוות”
זה מה שכתוב בתיאור הספר, לי זה לא נשמע טוב.
תודה! אשמח לעוד מידע ממישהו שקרא

לינאר

משתמש רשום
אני לא מצליחה לעכל אותו- כלומר הספר עצמו ממש יפה ומכניס לאוירה אבל בגלל שהוא כזה סוחף ממש קשה לי עם התיאורים האכזריים שם...
מה היה כזה אכזרי? אולי רק בראשון איך שהיא תיארה שתולים אנשים.
אבל אולי בגלל שזה כ"כ רחוק מהעולם שלנו לא ממש הזדעזעתי

צריכה לחשוב...

משתמש מקצוען
מה היה כזה אכזרי? אולי רק בראשון איך שהיא תיארה שתולים אנשים.
אבל אולי בגלל שזה כ"כ רחוק מהעולם שלנו לא ממש הזדעזעתי
אני באמצע הראשון-
והתיאור של היריה האדישה בזקן?
גם התליה- היא מתארת הכל לפרטי פרטים והכאב של דיתה והכל...
לי זה ממש הזכיר את השואה...
אגב, בספר השני זה מתנרמל?

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
אני באמצע הראשון-
הספר השני הופך יותר ויותר לפנטזיה ואני מאוד אוהב את זה
אבל נראה לי שהוא כמו הראשון מהבחינה הזאת- @לינאר תתקני אותי אם אני טועה

לינאר

משתמש רשום
אני באמצע הראשון-
כן נכון יש קטעים מאוד עצובים אבל לא יותר מספרים אחרים - יונה ספיר, גרשונוביץ וכו
הספר השני הופך יותר ויותר לפנטזיה ואני מאוד אוהב את זה
אבל נראה לי שהוא כמו הראשון מהבחינה הזאת- @לינאר תתקני אותי אם אני טועה
כן, נכון בספר השני הפנטזיה נכנסת ובגדול, בשני יש פחות הרוגים(חוץ מהחתונה, עצובב), גם בגלל שמתמקדים יותר במסע של לינאר ופיאגרו אבל למשל כשהביקס מת נקרע ליבי
וואי כל פעם שאני מדברת עליו מתחשק לי לקרוא אותו שוב אבל אני מפחדת שהוא יימאס עלי קראתי כל אחד כבר 3 פעמים :confused:

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
כן, נכון בספר השני הפנטזיה נכנסת ובגדול, בשני יש פחות הרוגים(חוץ מהחתונה, עצובב), גם בגלל שמתמקדים יותר במסע של לינאר ופיאגרו אבל למשל כשהביקס מת נקרע ליבי
וואי כל פעם שאני מדברת עליו מתחשק לי לקרוא אותו שוב אבל אני מפחדת שהוא יימאס עלי קראתי כל אחד כבר 3 פעמים :confused:
אני קראתי את הראשון איזה 5 פעמים...
ואת השני רק פעמיים.
שזה חבל כי השני יותר יפה...

לינאר

משתמש רשום
אני קראתי את הראשון איזה 5 פעמים...
ואת השני רק פעמיים.
שזה חבל כי השני יותר יפה...
מרשים!! אני כ"כ אוהבת את שניהם, הראשון על מסתוריותו והשני על הקסם שבו...
בכל אופן לנושא האשכול :), ממש אשמח אם יש למישהו מידע כלשהו על הספר ארבע ההסכמות שמעתי מטפל אחד שממש המליץ עליו ואני מאוד אוהבת ספרי פיתוח אישיות וכו

אש קודש!

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@לינאר, אני לא מאמינה!
התאכזבתי שיש לי ניק, כי ממש היה בא לי לפתוח ניק בשם @לינאר (אין לי עניין בשני ניקים...)
ופתאום באת...
ד"א, אני מכורה! (גם לבן-אדם וגם לשם, הוא מצלצל ממש יפה)
ועוד ד"א, לא יודעת למה, אבל העיגול הסגול (הפרופיל של הניק שלך) ממש לא משתלב עם השם :(

גברת חוקרת

משתמש פעיל
איזו הסטה של האשכול! יש אשכול מיוחד לספר להי נאאר, לכו תגיבו שם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה