בטחוני הסלמה בדרום - אייר

מצב
הנושא נעול.

וואו רעיון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ראש מועצת שדות נגב תמיר עידן תקף גם כן בחריפות את התנהלות ראש הממשלה, שר הביטחון וחברי הממשלה: "ממשלת הימין על מלא שרובנו באיזור ייחלנו לה, עושה את כל הטעויות האפשריות, בושה וחרפה. רוצה לראות חצי טיל שיוצא לתל אביב וזה עובר ככה. הפכו אותנו לאזרחים סוג ב'. ירו כשהבן שלי היה בדרך לביה"ס, ירו בחג וזה מתקבל" דברי עידן.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
מה שאולי יציל את המצב,
יקי אדמקר: עוצמה יהודית תתכנס הבוקר לישיבת סיעה בעקבות המתיחות הביטחונית.
בעקבות התגובה הרפה בעזה הלילה, סיעת עוצמה יהודית החליטה לא להגיע להצבעות בכנסת היום, ותקיים ישיבת סיעה מיוחדת בעיר שדרות

י"כ

משתמש מקצוען
סיעת ׳עוצמה יהודית בהודעה: בעקבות התגובה הרפה בעזה הלילה, סיעת ׳עוצמה יהודית׳ החליטה לא להגיע להצבעות בכנסת היום, ותקיים ישיבת סיעה מיוחדת בשדרות.
ח״כ אלמוג כהן תושב הנגב מוסר כי לא יפקיר את שכניו מהדרום ובעקבות התגובה הרופסת של צה״ל הלילה הוא יפתח לשכה בשדרות ויחרים את הצבעות הכנסת היום.​
הכתב הצבאי אמיר בוחבוט 'וואלה': למעט מספר התקיפות בלילה אחד? אין שינוי מציאות ביטחונית. הדרג המדיני וצה"ל לא הובילו תהליך חדש במאזן ההרתעה. בפועל? מת אסיר ביטחוני משביתת רעב. אלמנתו אמרה כי רצה למות. גא"פ וחמאס שיגרו מטחי רקטות. צה"ל תקף אתרים שונים והבוקר אמור הנגב המערבי לחזור לשגרה. איזו משוואה זו?
אתמול קיים ראש הממשלה בנימין נתניהו הערכת מצב ביטחונית בעקבות ירי הרקטות לדרום הארץ. השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר דרש להשתתף בישיבה, שכן לטענתו מדיניות ההכלה לא הוכיחה את עצמה -בסופו של דבר בן גביר לא נכח בישיבה.
האם מתחילה כאן מתיחות בין עוצמה יהודית לממשלה ??​

נערך לאחרונה ב:

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
גורמים הומניטריים ברצועת עזה ל-N12: "התגובה הישראלית הלילה הייתה קשה ורחבה יותר ביחס לסבבי הסלמה קודמים"
מצחיק בקושי
כתושב הדרום הנני מצהיר שהתקיפות היו בעוצמה בינונית (כן, אני יודע להבדיל בין בום של נפילה, יירוט או הפצצה)
ודו"צ ידוע שאינו דובר אמת

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא הבנתי מה כולם מתלוננים
צריך ללמוד לחיות עם סבבים כאלה מדי פעם
ב"ה יש לנו כיפת ברזל ככה שהנזק בפועל בד"כ הוא כמעט אפסי
הם צריכים להוציא את התסכול שלהם,
אז הם יורים כמה רקטות והם מספרים לעצמם סיפורים שהם תקפו את ישראל וכו'
מפיגועים בשנתיים האחרונות מתו 50 איש מרקטות 0,
וביננו מה שמפחיד זה האזעקות לא הטילים...

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
איפה אתה גר?
יש לך מושג מה זה אזעקה ושתי ילדים שצורחים בדיוק ואתה צריך לארוז אותם ולרוץ תוך 25 שניות(!! תנסה לחשוב מה אפשר לעשות בכזה זמן) למקלט
ומה אם הנפילות? אתה תהמר על החים שלא או הילדים?
מתי בפעם האחרונה פרקת תסכול על השכן שלך וניסית לרצוח אותו? ולמה תמיד זה נגד יהודים ולא נגד השכנים שלהם
וזה שזה נס לא אומר שזה טוב
ולסיום אומר האסון שלנו כתושבי הדרום זה כיפת ברזל, אחרת היה סוף לסיפור הזה

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
מה שאולי יציל את המצב,
יקי אדמקר: עוצמה יהודית תתכנס הבוקר לישיבת סיעה בעקבות המתיחות הביטחונית.
רק יחמיר.
ממשלת הימין על מלא שרובנו באיזור ייחלנו לה,
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: כן? למי תושבי הקיבוצים שהם הרוב באיזור מצביעים?
בעקבות התגובה הרפה בעזה הלילה, סיעת עוצמה יהודית החליטה לא להגיע להצבעות בכנסת היום, ותקיים ישיבת סיעה מיוחדת בעיר שדרות
חבל מאוד
ב"ה.
אבל זה אכן נזק משני שנגרם מכיפת ברזל - המחשבה המוטעית שניתן להכיל אירועים כאלו.
תוך 25 שניות
זה באמת טירוף. כבר יצא לי להיות באוטובוס נוסע ותוך פחות מ15 שניות כולנו על החול מחוץ לאוטובוס...
וזה שזה נס לא אומר שזה טוב
(y)
ולסיום אומר האסון שלנו כתושבי הדרום זה כיפת ברזל, אחרת היה סוף לסיפור הזה
לא להגזים

צור1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אבל זה אכן נזק משני שנגרם מכיפת ברזל - המחשבה המוטעית שניתן להכיל אירועים כאלו.
אחרי החתונה למדתי בכולל בשדרות
שבאתי לשם לראשונה הייתי המום כל 100 מטר מיגונית
לחשוב אם את כל המליארדים היו משקיעים בטיפול בעזה...

טאבו

משתמש סופר מקצוען
לא הבנתי מה כולם מתלוננים
וביננו מה שמפחיד זה האזעקות לא הטילים...
אתה גר בדרום? אתה יודע מה זה אומר להרגיש כל החיים שיכול להיות שבשנייה הבאה אתה תצטרך להגן על החיים שלך? לא רק ברחוב, גם בתוך הבית כשאתה ישן.
ואז יש אזעקה והלב מפרכס ורצים כמו מטורפים לממד, לא לפני שצריכים לדאוג שאין כלום על האש וכמובן שכל הילדים שמו לב (מתוך פחד, הם שמים לב מצוין) ואז להיות שם לא יודעת כמה זמן בזמן שיש בומים שמרעידים את האוויר ואת הגוף, ומתפללים חזק חזק שלא יקרה כלום.

אתמול חזרתי מנסיעה מהמרכז לדרום ופשוט הרגשתי איך תחושת הביטחון שלי יורדת ככל שאנחנו מדרימים בגלל המצב, איך האוזניים שלי פתאום שמות לב לכל רחש יותר ויותר. אי אפשר לחיות ככה, זה פשוט לחיות חירום 24/7, כל הזמן.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
אחרי החתונה למדתי בכולל בשדרות
שבאתי לשם לראשונה הייתי המום כל 100 מטר מיגונית
לחשוב אם את כל המליארדים היו משקיעים בטיפול בעזה...
בנתיבות זוועה, כבר יצא לנו להיתקע בשבת בקהילה
בגלל שאין כל הדרך לנווה שרון מיגונית אחת! [מהלך 10 דקות+]

משה_וייס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה אתה גר?
יש לך מושג מה זה אזעקה ושתי ילדים שצורחים בדיוק ואתה צריך לארוז אותם ולרוץ תוך 25 שניות(!! תנסה לחשוב מה אפשר לעשות בכזה זמן) למקלט
אני גר במרכז ואני מתנצל שהיה נשמע שאני מזלזל בקושי של תושבי הדרום,
אבל בס"ה כתבתי שאולי גם לתושבי הדרום עדיף לא להמשיך את הסבב
אלא לתת להם לירות חצי יום ושיפסיק
כי בכל מקרה גם אם יחסלו את כל ראשי החמאס כל יום
תמיד יהיה כמה קיצונים מטורללים שירו איזה רבע רקטה.
אז מה היית מציע לעשות.

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה