הסוללה לא נטענת - סלולרי.

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אצלי אני מסובבת עם נילון נצמד צר מסביב ואז זה מחזיק וטוען

אלחנן אריאל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י חנון;1247089:
אצלי אני מסובבת עם נילון נצמד צר מסביב ואז זה מחזיק וטוען
לא הבנתי, מה הבעיה אצלכם בדיוק, ומה עוזר הניילון הנצמד.

נכתב ע"י בן מלך;1247246:
לרוב הבעיה במטען
תודה רבה, אבל תקראו שוב את ההודעה שכתבתי.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אלחנן אריאל;1247291:
לא הבנתי, מה הבעיה אצלכם בדיוק, ומה עוזר הניילון הנצמד.
תודה רבה, אבל תקראו שוב את ההודעה שכתבתי.
אמרתם שאתם לא מצליחים להטעין?
אני מכניסה את המטען לפלאפון ואח"כ מסובבת עם נילון נצמד כמה סיבובים ואז זה תופס ומטעין לי

אלחנן אריאל

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י חנון;1247302:
אמרתם שאתם לא מצליחים להטעין?
אני מכניסה את המטען לפלאפון ואח"כ מסובבת עם נילון נצמד כמה סיבובים ואז זה תופס ומטעין לי

איזה מכשיר יש לך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה