דרוש מידע הסוללה במחשב נגמרת מהר מידי

**Moko**

משתמש מקצוען
יש לי מחשב של Asus כבר שנתיים וחצי ולאחרונה שמתי לב שהסוללה נגמרת מאוד מהר.
לדוגמא הוצאתי את המטען מהחשמל וזה היה טעון על 100% , כתב לי שזה יספיק לשעה ו 26 דק'. זה ממש מעט לא?
כלומר אם אני עובדת על המחשב יוצא שאני מטעינה אותו בין פעמיים לשלוש ביום אחד.
זה מסוכן לסוללה? או שאולי היא הרוסה כבר?
אשמח לשמוע ממי שיודע ומבין קצת במחשבים.. תודה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי מחשב של Asus כבר שנתיים וחצי ולאחרונה שמתי לב שהסוללה נגמרת מאוד מהר.
לדוגמא הוצאתי את המטען מהחשמל וזה היה טעון על 100% , כתב לי שזה יספיק לשעה ו 26 דק'. זה ממש מעט לא?
כלומר אם אני עובדת על המחשב יוצא שאני מטעינה אותו בין פעמיים לשלוש ביום אחד.
זה מסוכן לסוללה? או שאולי היא הרוסה כבר?
אשמח לשמוע ממי שיודע ומבין קצת במחשבים.. תודה
נורמלי מאוד למחשב בן שנתיים, ברור שכל "מחזור טעינה" הורס אבל זה השימוש... כדאי לקנות סוללה חדשה

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
באופן כללי, ההמלצה של טכנאי המחשבים היא להטעין כמה שפחות.
כלומר להמתין עד שהמחשב יהיה זקוק נואשות להטענה, ורק אז להטעין עד 100%, ומיד בתום הטעינה להוציא מהחשמל.
אם הסוללה מחוברת לחשמל למרות שכבר סיימה להיטען, היא הולכת ונהרסת מהר יותר.
סוללה חדשה יכולה לעלות כמה מאות שקלים, ולכן צריך לשקול אם ממש צריכים אותה (כגון שהעבודות על המחשב הן בעיקר בדרכים וכו') או לא.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כלומר להמתין עד שהמחשב יהיה זקוק נואשות להטענה, ורק אז להטעין עד 100%, ומיד בתום הטעינה להוציא מהחשמל.
סוללה חדשה יכולה לעלות כמה מאות שקלים, ולכן צריך לשקול אם ממש צריכים אותה (כגון שהעבודות על המחשב הן בעיקר בדרכים וכו') או לא.
לא מדוייק
ההמלצה היא לפרוק רק עד 40% ולטעון עד 95%.
ורק פעם בשבוע לפרוק ל0%
אבל ההמלצות הם תאורתיות, מי שיש לו שקע נגיש הוא מחבר כל הזמן.

**Moko**

משתמש מקצוען
במידרג זה נראה שההמלצה הגורפת היום היא לנתק כשמגיעה ל 100% אבל אין מניעה מלעבוד עליו כמחובר, הם טוענים שהתפיסה שציינת כאן (ושגם אני חשבתי עליה ככה) היא ישנה ולא נוגעת לסוללות החדשות

לא מדוייק
ההמלצה היא לפרוק רק עד 40% ולטעון עד 95%.
ורק פעם בשבוע לפרוק ל0%
אבל ההמלצות הם תאורתיות, מי שיש לו שקע נגיש הוא מחבר כל הזמן.
למה לא לטעון עד 100% ? והם לחבר כל הזמן הורס באמת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה