הסברה בעולם

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפני שמוציאים כרטיס אדום....אז הנה עוד חלק בהסברה...

בושה וחרפה למדינת ישראל...תראו איזה מצור יש בעזה! אין לכם לב!!!!

טוב דבר ראשון תרגיעו........קחו כוס מים.....

שנית - תורידו את המצגת הזאת ותבינו על מה אני מדבר אח"כ תשפכו את הקיטונות.......
emteeth.gif

זה אמנם בצרפתית אבל אפשר להבין את זה גם בעברית......הצלחות!

http://www.desinfos.com/IMG/pdf/Gazaaffamee.pdf

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
השתוממתי איך זה שהאשכול הזה טרם נולד,
תרגע, להבא תתעלם מהמדינה הזו, מה יש לך ממנה?

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עזבו, כמה שנסביר לא יעזור "הלכה היא בידוע שעשיו שונא ליעקב" - אירופה ואמריקה זה עשיו ששונאים אותנו יותר ממה שהערבים שונאים, שעל ישמאעל נאמר רק "על חרבך תחיה" - ששונאים את כולם. ועל שאר אומות העולם נא' "עשיו שונא ליעקב" - שנאה עיורת זה לא משהו שאפשר לשנות.
גם אם יקחו אנשים בעלי כושר הסברה מצוין ויראו לעולם את האמת זה לא ישנה משהו משנאתם וימשיכו לגנות את ישראל.

לא זכור לי שקוריאה / רוסיה / אמריקה ניסו להסביר בכלל למה הם הרגו אנשים ואין מדינה שהוציאה הודעת גינוי על הרג אנשים חפים מפשע.

יום אביב

משתמש מקצוען
אכן "עשיו שונא ליעקב", אבל יש עוד צד למטבע: ההסברה הדלה של נציגי ישראל מקורה לעיתים קרובות באנשים הלא נכונים שנבחרו לתפקידי ההסברה והייצוג לא בשל כשרונותיהם בתחום, אלא בשל קשריהם במקומות הנכונים.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
רציתי רק להעלות תמיהה על פותח האשכול הרותח, חוששתני שיש מן המזוכיסטיות לבדוק איך הגיבו בעולם. לי הספיק להתמלא דכדוך מהעתון היומי, המלא בתאורי הקטסטרופה, ורק מלדמין איך יתארו בעולם את פעילי ה"שלום" האומללים (-מרכאות כפולות)- נעשה לי רע. התגובה הנכונה מבחינתי- תפילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה