לימודים הסבה

אדריכליישן

משתמש חדש
האם משהי עשתה הסבה מתוחם האדריכלות לתחום ההייטק?
הייתי שמחה לשמוע בנושא
דעות וכדומה

בעיקר כי אני עובדת משרה מלאה ומאכזב אותי כי המשכורת לא מתגמלת מספיק,
מצד שני המצב בשוק ההייטק עכשיו מלחיץ.
(ולעשות הסבה עם 2 ילדים זה אתגר:)
אבל אני בהתלבטות אמיתית.

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מי אמר שהשתדלות בתחום ההיטק עדיפה מאדריכלות --"אין עניות ועשירות מן האומנות " - ברכת ה היא תעשיר
לדעתי כדאי להמשיך בעבודה קבועה --ב"ה שיש עבודה -- גם זה לא פשוט כל כך
ובמקביל לנסות לקבל עבודות באופן פרטי - שם מרויחים הרבה יותר באופן יחסי במיוחד בשלב ראשון שעדיין לא פותחים תיק "עוסק מורשה "

ענבים טעימים

משתמש רשום
הייתי שמחה לשמוע בנושא
דעות וכדומה

אבל אני בהתלבטות אמיתית.
אני עשיתי הסבה לההיטק מהוראה גם עם 2 ילדים...
מוכרחה להודות שזה היה מאד מאתגר ולא קל, השאלה היא גם על איזה מסלול את הולכת : רק לימודים ללא עבודה, לימודי ערב, לימודים שכוללים את כל התוכניות המורחבות, לימודים של חודשים או שנים וכו'...
מנסיון אישי, אני עשיתי תוכנית ממש מורחבת ללא עבודה במקביל, ב"ה גם מצאתי עבודה, אבל זה בהחלט סיכון - מכירה כאלה שעשו מסלול כמוני ועדיין ללא עבודה...
הייתי ממליצה לך גם לחכות מעט שכל המלחמה הזו תסתיים כי עדיין אנחנו לא יודעים כיצד זה משפיע על תחום הכלכלה בכלל ושוק ההיטק בפרט,
את יכולה גם להתייעץ עם כאלה שעשו את זה ממש לאחרונה או מרכזות מסלולי תכנות בסמינרים.
בהצלחה רבה!!!

hilasg

משתמש פעיל
אני עשיתי הסבה לההיטק מהוראה גם עם 2 ילדים...
מוכרחה להודות שזה היה מאד מאתגר ולא קל, השאלה היא גם על איזה מסלול את הולכת : רק לימודים ללא עבודה, לימודי ערב, לימודים שכוללים את כל התוכניות המורחבות, לימודים של חודשים או שנים וכו'...
מנסיון אישי, אני עשיתי תוכנית ממש מורחבת ללא עבודה במקביל, ב"ה גם מצאתי עבודה, אבל זה בהחלט סיכון - מכירה כאלה שעשו מסלול כמוני ועדיין ללא עבודה...
הייתי ממליצה לך גם לחכות מעט שכל המלחמה הזו תסתיים כי עדיין אנחנו לא יודעים כיצד זה משפיע על תחום הכלכלה בכלל ושוק ההיטק בפרט,
את יכולה גם להתייעץ עם כאלה שעשו את זה ממש לאחרונה או מרכזות מסלולי תכנות בסמינרים.
בהצלחה רבה!!!
את שלימה עם ההסבה?
זה שכר הרבה יותר משתלם?
אני גם שוקלת הסבה מהוראה להייטק

תחצ

משתמש פעיל
הייתי שמחה לשמוע בנושא
דעות וכדומה

אבל אני בהתלבטות אמיתית.
המשכורת בהייטק הרבה יותר מתגמלת, והשעות עבודה פחות או יותר מקבילות, בפרט שמלא עובדות מהבית,
ולמה המצב מלחיץ? תמיד אומרים עכשיו זה לא הזמן..... יש משפט (בהשקעות) שאומר "לא לנסות לתזמן את השוק",
והעיקר להתפלל שילך בקלות ושתמצאי עבודה שווה מהר, רק תפילה, כמו בכל דבר בחיים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה