הנקה

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קרעפט מגביר חלב בדוק! זה תערובת של שקדים ואגוזים, אפשר להוסיף בשייק פירות או ביוגורט, וטעים גם בכפית
סתם כך, הייתי שישה שבועות אחרי קיסרי (אחרי קיסרי החלב מגיע יותר מאוחר) והתחלתי להעזר בתחליפי חלב
עד שלקחתי את זה, שווה לנסות!

רפ

משתמש סופר מקצוען
קרעפט מגביר חלב בדוק! זה תערובת של שקדים ואגוזים, אפשר להוסיף בשייק פירות או ביוגורט, וטעים גם בכפית
סתם כך, הייתי שישה שבועות אחרי קיסרי (אחרי קיסרי החלב מגיע יותר מאוחר) והתחלתי להעזר בתחליפי חלב
עד שלקחתי את זה, שווה לנסות!
מה התועלת של קרעפט יותר משקדים ואגוזים שלמים?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מה התועלת של קרעפט יותר משקדים ואגוזים שלמים?
יש שם עוד דברים משקדים ואגוזים כמו פשתן טחון, לא יודעת לומר אך זה יעיל מאד, קניתי בעקבות המלצה, לפני כן לא ידעתי על זה.

-יעלה-

משתמש פעיל
ויטמינים להנקה של יפה קלין מרח זכריה בבני ברק.
כדאי לקחת בהתחלה6 ביום (מחולק ל3 פעמים ביום..)
כמובן שתיה מרובה ומנוחה- אבל לנוח הרבה זה לא תמיד רלונטי..............בטח לא אחרי 15 שבועות של חל"ד........

דיקדוק

משתמש מקצוען
מנסיוני.
בילד הראשון הייתי בלחץ שאצליח להניק, וכמובן עם כל השאלות של כל מי שמתקשרת לאחל מזל טוב או אפילו פוגשת אותך ברחוב: את מניקה? את מניקה? את מניקה?
אפילו שחמותי הייתה מתקשרת לשאול בשלומי: הוא אכל? הנקת או שהבאת לו מטרנה? :mad::mad:
אלו דברים שהלחיצו אותי שאם אני לא מניקה אני לא מוצלחת... שנכשלתי!!!
וממש נלחמתי על כל טיפה עד שאמרתי לעצמי: יאללהההה שיתפוצצו כולם שיהיה לי חלב אני אביא לו ושלא - אכין מטרנה!
ולהפליא---הנקתי עד גיל שנה!
אחרי הלידה של השני מהתחלה הכנסתי לעצמי לראש שאני לא נכנסת ללחץ בגלל ההנקה, אוכלת הכל, שותה הכל, אולי שומרת קצת יותר ואוכלת יותר דברים בריאים.
והיה לי המווןןן חלב, ברמה שהנקתי ועוד נאחצתי לשאוב כי הרגשתי עוד מלאה!
מסקנה שלי- לחץ וחרדה משפיעים מאודדד על ההנקה, תשחררי את הראש והמחשבה והכל ישתחרר!!

מתכנתת!!

משתמש פעיל
אפשר לעשות משהו בהריון בשביל שההנקה תהיה מוצלחת?
חוץ מלקרוא וללמוד על הנושא

Queenit

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לא ראיתי אם הזכירו פה,
אבל השאיבות עוזרות מאוד

אחת מהמרכז

משתמש חדש
שאלה...
האם ירידה בכמות החלב שהילד כבר בן 11 חודש יש מה לעשות להגביר את החלב???
(עד עכשיו ינק מלא ב"ה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה