חו"ל הנפקת דרכונים ללא תור!

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא הספקתם לגשת לקבל שירות במהלך ׳מרתון דרכון׳?
המרכז לדרכונים ביומטריים בבני ברק יפתח שעריו החל מיום ראשון, 9.7.23, ללא צורך בזימון תור מראש.

שעות קבלת קהל
ראשון עד חמישי, בין השעות 8:00 ל-22:00

המרכז נועד לתת שירות לחידוש דרכון ביומטרי או הנפקת דרכון ביומטרי ראשון בלבד, ללא שינויי מרשם. לא יינתן שירות אחר במקום.

עליכם לשלם על השירות מראש באופן מקוון - http://www.gov.il/passport

לקבלת שירות תתבקשו להביא: תעודת זהות ודרכון קודם (אם יש).
יש להתאזר בהרבה סבלנות.

כתובת המרכז:
מבצע קדש 64, בני ברק (מול קניון איילון)
לניווט למקום - https://waze.com/ul/hsv8y8eft7

המרכז יהיה פתוח בשלב זה עד לערב סוכות. לאחר מכם תתקבלנה החלטות לגבי המשך פעילותו.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מישהו היה שם ?
זה עמוס
צריך לבא עם הרבה סבלנות כמו שכתב @לוי ויספיש ?
א. אני כתבתי מה שמשרד הפנים כתב.
ב. לדעתי (לא הייתי שם אז אני לא יודע בוודאות) שכבר אין עומס גדול, העומסים הגדולים היו בתחילת הזמן שפתחו את כל הלשכות בארץ ואח"כ הכל היה משוחרר במשך כל היום, משרד הפנים מעדיפים לרשום ולהכין את האנשים שיהיו מוכנים לעומסים כדי שלא יבואו אח"כ בתלונות

Vvvv

משתמש רשום
האם אפשר לחדש שם תעודת זהות שפג התוקף שלה?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
הייתי שם בשעה 9 בערב, בקושי היו אנשים ולא היה תור כלל.

אגב, הכתובת אינה בדיוק מבצע קדש 64. צריך להכניס למפות גוגל "המרכז לדרכונים ביומטריים אלבר".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה