ליקי ;)

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
לא יודעת מה אתכם, אבל אם עוד פעם נתניהו אומר את המשפט הזה, אני לא אחראית לתוצאות!
אני יודעת שרובכם לא מתעניינים באקטואליה, [איך? למשל העבודה שנקראת "פשיטא" באתגר פורים שהיא מדהימה לגמרי קיבלה מס' קולות בגובה דשא. לא, אין לי ענין שתצביעו לה עכשיו. אם אתם מתעקשים להצביע למשהו לכו לפה.]
אבל נתניהו הגזים לגמרי. כאילו שיטת הטיפול היחידה בטרור, שהוא דבק בה, היא האמירה הזאת. שוב ושוב ושוב. נמאס.
ולא שאני נגד ביבי. להיפך. [אפשר לדון אם מאהבת מרדכי, או משנאת המן, אבל ברור שאין כאן גננת מנוסה יותר.]
בקיצור סליחה שהפרעתי עם הפטיפורים והצלופנים.
פשוט לא התאפקתי.
פורים שמח ושנוושע כבר.
מרגיש לי שמיצינו את הגלות.
הנחיתי.jpg

(ביבי יצא זוועה. מגיע לו.)

נערך לאחרונה ב:

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
חחח אפילו כשאת שופכת עליו מהדלי את לא מסתובבת...
מדהים. מעריצה את העקביות שלך.

אני יודעת שרובכם לא מתעניינים באקטואליה
אגב, גם פורים זו אקטואליה
אני אגב מאד מתעניינת אז אם יש לך עוד כאלה - תמיד אשמח לקבל... ישר למייל ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה