WordPress הנחות לאלמנטור פרו וג'ט?

עמרם ז.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
האם משהו יודע על הנחה או קבוצת רכישה או משהו שקנה חבילה גדולה ורוצה לצרף אותי בזול לאלמנטור פרו וג'ט בזול

עמרם ז.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני שמעתי שיש חברה מסויימת שאם אתה קונה דרכה אירוח אתה מקבל אלמנטור פרו אני לא זוכר אם חינם או בתשלום נמוך...
אם זה חשוב לך אני יברר
יש לאלמנטור תוכנית אירוח שבה מקבלים את התוסף בגרסת הפרו בחינם
החסרון הוא שהתכנית הזו יקרה יחסית לעומת חברות אחסון מחו"ל
היתרון הוא שהאתרים שלהם מהירים מאוד, לפי ההתרשמות שלי

חשוב לשים לב שגרסת הפרו של התוסף כלולה רק במסלול BASIC ומעלה

הק"ש שלי -

עמרם ז.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני שמעתי שיש חברה מסויימת שאם אתה קונה דרכה אירוח אתה מקבל אלמנטור פרו אני לא זוכר אם חינם או בתשלום נמוך...
אם זה חשוב לך אני יברר

יש לאלמנטור תוכנית אירוח שבה מקבלים את התוסף בגרסת הפרו בחינם
החסרון הוא שהתכנית הזו יקרה יחסית לעומת חברות אחסון מחו"ל
היתרון הוא שהאתרים שלהם מהירים מאוד, לפי ההתרשמות שלי

חשוב לשים לב שגרסת הפרו של התוסף כלולה רק במסלול BASIC ומעלה

הק"ש שלי -
תודה לכם
אבל אני יש לי אחסון כבר
אני מחפש אדם שקנה חבילה גדולה של אלמנטור ורוצה למכור לי רשיון אחד

קנאק

מיתוג ופרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני רוצה גם.
אנחנו כבר שניים.
עוד אחד חסר ואנחנו מקבלים 3 ב400
כל אחד ב134

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה