דרוש מידע הנחה לארנונה - עיריית ירושלים

צ ב י

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לפני כחודש וחצי (05/02/2023) הגשתי בקשה להנחה ועדיין התיק "בטיפול"
האם מישהו שלח באותו אזור זמן וקיבל תשובה?
כל שנה אני מקבל אחרי שבועיים והשנה....
ובדיוק השנה הייתי צריך לשלם את הכל מראש כדי לקבל אישור העדר חובות [כי אין לי הוראת קבע], והכסף תקוע לי.
אשמח לכל מידע!
תודה רבה

חסידויסית

משתמש מקצוען
מניסיוני בשנה האחרונה - לקח להם שלושה(!!!) חודשים להגיב. ואז היה חסר מסמך, שלחתי ו... עוד שלושה חודשי המתנה וכן הלאה...

goldiy

משתמש פעיל
אני הגשתי בקשה בתאריך 28/02/2023 ועדיין אף אחד לא בדק אותה,
יצרתי אתמול קשר עם מחלקת ארנונה בעירייה ואמרו שבכל חודש פברואר לא עבדו...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
לפני כחודש וחצי (05/02/2023) הגשתי בקשה להנחה ועדיין התיק "בטיפול"
האם מישהו שלח באותו אזור זמן וקיבל תשובה?
כל שנה אני מקבל אחרי שבועיים והשנה....
ובדיוק השנה הייתי צריך לשלם את הכל מראש כדי לקבל אישור העדר חובות [כי אין לי הוראת קבע], והכסף תקוע לי.
אשמח לכל מידע!
תודה רבה

מתוך אתר עיירית ירושלים

טרם אושרה טבלת ההנחות לשנת 2023 על ידי משרד הפנים, ולכן , בקשות להנחה לשנה זאת יטופלו לאחר אישור ופרסום טבלת ההנחות ולפי סדר הגעתן

goldiy

משתמש פעיל
שערוריה!!!!!!
לא יכולים עדיין לתת הנחות לארנונה ואנחנו התושבים צריכים לשלם מחיר מלא במקום מחיר לאחר הנחה,
שיעשו לפי ההנחה של שנה שעברה עד שיהיה הנחה על השנה.

רק רבינו

משתמש פעיל
שלום לכולם, הטופס לבקשת הנחה שלי של לפני 3 שנים נדחה כי פג תוקפו ולא צירפתי מסמך שביקשו, ואחד שמתעסק בהנחות בארנונה ייעץ לי שאני אלך לעירייה ואדבר עם אחד מחברי המועצה לבקש את ההנחה או ביטול החוב, האם מישהו יודע למי טוב לפנות ואיפה לגשת ואיך ומתי ומה להגיד או להראות?

בין החומות

משתמש רשום
אני הגשתי לפני יותר מחודשיים ועדין לא קיבלתי תשובה , היום דיברתי איתם בטלפון והם אמרו לי שהם אוחזים באמצע ינואר.

רק רבינו

משתמש פעיל
שלום לכולם, הטופס לבקשת הנחה שלי של לפני 3 שנים נדחה כי פג תוקפו ולא צירפתי מסמך שביקשו, ואחד שמתעסק בהנחות בארנונה ייעץ לי שאני אלך לעירייה ואדבר עם אחד מחברי המועצה לבקש את ההנחה או ביטול החוב, האם מישהו יודע למי טוב לפנות ואיפה לגשת ואיך ומתי ומה להגיד או להראות?
בעיריית ירושלים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה