עזרה הנחה במעונות ומשפחתונים - תמ"ת תשפ"ד

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
כזכור, ישנם שני שלבים בהגשת דרגות: שלב ראשון בודק האם הנכם עומדים בתנאי הסף לזכאות לדרגה כלשהיא, ובשלב שני בודקים מה גובה הדרגה לה אתם זכאים.

נתחיל עם שלב ראשון לעצם הזכאות לקביעת דרגה, נדרש שכל אחד משני ההורים יעמוד באחד קריטריונים הבאים:

א. עובד בשכר של לפחות 3,159 ש"ח ברוטו לחודש. ב. אברך כולל. ג. מקבל קצבת נכות, אבטלה (בסך 2,100 ש"ח ומעלה) והבטחת הכנסה. ד. לימודי מקצוע.

אז מה זה מה שרשום פה??
צודקת
את זה פיספסתי (וזה בניגוד לשנה שעברה)

זה עסק חדש שלו?

avi m

משתמש חדש
משהו יודע האם מחשבים דמי הבראה, בחודש 06 קבלתי דמי הבראה שהעלו לי את השכר משמעותית ואז הממוצע של השכר עולה לי...

david1986

משתמש פעיל
@המוכשר !!! אשמח לדעת לגבי אישה שמרויחה 7 נטו והבעל עצמאי, יש להם 4 נפשות ו2 במעון, באישור הכנסות לעצמאי על ינואר עד יוני רשמו לו 7300 שח, האם זה בסדר או יותר מדי? תודה רבה

עד מתי

משתמש מקצוען
כזכור, ישנם שני שלבים בהגשת דרגות: שלב ראשון בודק האם הנכם עומדים בתנאי הסף לזכאות לדרגה כלשהיא, ובשלב שני בודקים מה גובה הדרגה לה אתם זכאים.

נתחיל עם שלב ראשון לעצם הזכאות לקביעת דרגה, נדרש שכל אחד משני ההורים יעמוד באחד קריטריונים הבאים:

א. עובד בשכר של לפחות 3,159 ש"ח ברוטו לחודש. ב. אברך כולל. ג. מקבל קצבת נכות, אבטלה (בסך 2,100 ש"ח ומעלה) והבטחת הכנסה. ד. לימודי מקצוע.

אז מה זה מה שרשום פה??
נראה לכם הגיוני שיהיה את התקרה הזו לעצמאי
ואם עובד הרבה ולא מרוויח מספיק לא זכאי לדרגה??

בוקסה

משתמש פעיל
איך אני מוציאה מביטוח לאומי את חודשים 1-3 שהייתי אז בחל"ד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה