מידע שימושי הנה ההוכחה שיש לנו תקווה! לראות ולקרוא ולא להאמין...

haiosi

משתמש פעיל
הנה פתק ששלחה לנו (ולכל שאר ההורים) הגננת של הבת, בצירוף שטר של מאה ש"ח, לקראת סוף השנה:
IMG_0081.JPG

נערך לאחרונה ב:

S.g

משתמש פעיל
כל הכבוד לכל הגננות שהחזירו את הכסף על הזמן של הסגרים.
לא מובן מאליו ומראה על יושר וכנות אמיתית.
אשריהן שנזהרות מהגזל. (אני מאמינה שאלה שלא החזירו שאלו רב או שהיו להן הסיבות שלהן לכן לא מדברת עליהן רעה אבל כן מעריכה את אלה שהחזירו.)

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אתם באמת חושדים בגננות שהן שילשלו כסף לכיס הפרטי?
סליחה, אבל אולי זו הבבואה שלכם.
הגננת של הבת שלי סיפרה לי על מכתב למערכת שנשלח בעניין זה לעיתון השכונתי. היא סיפרה את זה בכזה עלבון, ממש צביטה לשמוע אישה בוגרת ומבוגרת, מוערכת מאוד, שככה נפגעת.
וגננת שמחזירה כספים שלא נעשה בהם שימוש היא לא צדיקה במיוחד או מיוחדת. היא עושה את המובן מאליו. וגם גננת שהחליטה להוציא את כל הסכום על הילדות, גם היא עושה את המובן מאליו.

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אצלי גן עייריה לאן הכסף הולך ?לגננת?

chaia

משתמש מקצוען
אתם באמת חושדים בגננות שהן שילשלו כסף לכיס הפרטי?
סליחה, אבל אולי זו הבבואה שלכם.
הגננת של הבת שלי סיפרה לי על מכתב למערכת שנשלח בעניין זה לעיתון השכונתי. היא סיפרה את זה בכזה עלבון, ממש צביטה לשמוע אישה בוגרת ומבוגרת, מוערכת מאוד, שככה נפגעת.
וגננת שמחזירה כספים שלא נעשה בהם שימוש היא לא צדיקה במיוחד או מיוחדת. היא עושה את המובן מאליו. וגם גננת שהחליטה להוציא את כל הסכום על הילדות, גם היא עושה את המובן מאליו.
אני חושבת שכל המערכת בעייתית מראש.
הגנים מקבלים תקציב יפה מאד עבור כל ילדה מהעירייה.
הכסף שמועבר אמור להספיק גם למשכורות גם לציוד וגם לתחזוקה.
מדוע ההורים צריכים לשלם עוד כסף עבור דמי שכלול שהולך לתחזוקה ופעילות שוטפת של הגן הרי הם מקבלים תקציב עבור זה?
אני בתור אמא מעוניינת שתהיה שקיפות שיציגו להורים שמעוניינים דו"ח הוצאות והכנסות ואז שני הצדדים יקבלו בהבנה את התשלום של דמי שכלול.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מדוע ההורים צריכים לשלם עוד כסף עבור דמי שכלול שהולך לתחזוקה ופעילות שוטפת של הגן הרי הם מקבלים תקציב עבור זה?
אני בתור אמא מעוניינת שתהיה שקיפות שיציגו להורים שמעוניינים דו"ח הוצאות והכנסות ואז שני הצדדים יקבלו בהבנה את התשלום של דמי שכלול.
יש ריתמיקה /ג'ימבורי, יש חי גן ועוד דברים שלא מסובסדים בכלל.
בהרבה גנים רושמים מדוייק להורים מה ההוצאות. [ומי שלא, אפשר לשאול אותו. זה לא הולך לכיס של אף אחד.]

גם אצלינו החזירו סכומים להורים. [יותר גבוהים.]

chaia

משתמש מקצוען
יש ריתמיקה /ג'ימבורי, יש חי גן ועוד דברים שלא מסובסדים בכלל.
בהרבה גנים רושמים מדוייק להורים מה ההוצאות. [ומי שלא, אפשר לשאול אותו. זה לא הולך לכיס של אף אחד.]

גם אצלינו החזירו סכומים להורים. [יותר גבוהים.]
אצל הבת שלי גבו 550 ש"ח והגננת והמנהל לא ידעו לפרט עבור מה התשלום, אז אני שמחה לדעת שיש גנים שמתנהלים בשקיפות.

בלימי אפל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לי יש קרובת משפחה גננת ששאלה רב מה לעשות עם העניין הזה והוא ענה לה שמין הראוי לעשות חצי חצי על התקופה שהיה סגר ולא היה גן

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אצלי גן עייריה לאן הכסף הולך ?לגננת?
מאיפה את לוקחת את זה שהגנים של העיריה מתוקצבים יפה מאוד?
הגננות מקבלות משכורת ותו לא!
כל הדמי הזנה שניתנים בגני העיריה אמורים להספיק לאוכל - לחם, ממרחים, ירקות וכו', לדמי שיכלול, לעבודות, חומרי יצירה, התיקיות בתחילת שנה, המתנות במשך השנה, (פורים פסח וסוף שנה) בקיצור הכל!
יש אכן מעקב אחרי הגננות לאן הולך הכסף, הם צריכות להביא כל חודש הכנסות וחשבון הוצאות. קבלות ועוד.
אם הם מגישות את החשבון בזמן, הם מקבלות תקציב חד פעמי (לא משהו רציני) ובד"כ משתמשים בזה לחדש משחקים חדשים לגן.
וד"א השנה (וגם שנה שעברה) הגננות קיבלו הוראה מהעיריה להחזיר תשלום של חודשיים בגלל הסגרים.
הגננות החזירו למרות שהן התרעמו שזה לא צודק, כי גם בסגרים הם שלחו חומר לעבודה ודפי עבודה, וגם קנו פרסים לילדות כשחזרו!

chaia

משתמש מקצוען
מאיפה את לוקחת את זה שהגנים של העיריה מתוקצבים יפה מאוד?
הגננות מקבלות משכורת ותו לא!
כל הדמי הזנה שניתנים בגני העיריה אמורים להספיק לאוכל - לחם, ממרחים, ירקות וכו', לדמי שיכלול, לעבודות, חומרי יצירה, התיקיות בתחילת שנה, המתנות במשך השנה, (פורים פסח וסוף שנה) בקיצור הכל!
יש אכן מעקב אחרי הגננות לאן הולך הכסף, הם צריכות להביא כל חודש הכנסות וחשבון הוצאות. קבלות ועוד.
אם הם מגישות את החשבון בזמן, הם מקבלות תקציב חד פעמי (לא משהו רציני) ובד"כ משתמשים בזה לחדש משחקים חדשים לגן.
וד"א השנה (וגם שנה שעברה) הגננות קיבלו הוראה מהעיריה להחזיר תשלום של חודשיים בגלל הסגרים.
הגננות החזירו למרות שהן התרעמו שזה לא צודק, כי גם בסגרים הם שלחו חומר לעבודה ודפי עבודה, וגם קנו פרסים לילדות כשחזרו!
הגננות בגן עירייה מתוקצבות יפה מאד, הן מקבלות תקציב לפי ילדה שאמור להספיק למשכורת+ תפעול שוטף שזה אומר דפים וחומרי יצירה.
הזנה אכן לא מתוקצבת וגובים אותה מההורים.
עבור מנגנת אין תקצוב וגובים מההורים.
אצלנו עיר אדומה בוהקת המנגנת התחילה אחרי פסח וגם הזנה אין בגן, מתנות גם אין- אז בעיני אין הצדקה לגבות 550 ש"ח עבור דמי שכלול.
אני מבינה שאצלך זה שונה, לכן ראוי לתת להורים שמבקשים את מעקב ההוצאות וההכנסות כדי שיראו למה כספם משמש.

efigraf

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מעריכה מאוד את הגננות של הילדים שלי שהעדיפו להתאמץ ולהשקיע, ונתנו לילדים ערכות מושקעות, הפתעות ויצירות בדיוק כמו בזמנים שהגן פעיל ואפילו יותר למרות שיכלו להשקיע הרבה פחות, לעבוד באיזי ולהחזיר את הכסף בסוף השנה...
אגב, כל שקל שחזר אליכן זה אומר שהילד שלכן קיבל פחות ולא שהגננת קיבלה יותר ומי שחושדת שהגננת לקחה לעצמה אני מתפלאת איך היא לא פוחדת לשלוח את הילד שלה לגן כזה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה