התייעצות הנגר שואל מה הגובה של התנור

tehila2078

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
שלום,
אנחנו משפצים עכשיו את המטבח והנגר שואל מה הגובה של החזית של התנור (על המ"מ)
אשמח לשמוע מבעלי נסיון, מה הגובה הסטנדרט המקובל?
כי אני לא רוצה עוד כמה שנים פתאום להתקע אם אני ארצה לקנות תנור אחר ולא יכנס לי בגודל..
תודה רבה!

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אם זה בילד אין זה גודל סטנדרטי

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תסלחו לי נגר שלא יודע מידות....
קצת מוזר!
כל נגר/מעצבת/חנות מטבחים יבקשו מפרט מדויק של תנור.
לא קשור לאיזה מידות הם יודעים.

פותחת האשכול- את עושה תנור בילד-אין תא אחד?

tehila2078

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תודה על התגובות.
זה באמת נשמע לא הגיוני שאני אמורה לדעת את המ"מ של הגובה.. הוא אמור לדעת ולחשב לבד אם אני אומרת לו שאני קונה סטנדרט לא?
אני מחכה שהוא יגיד לי את המידות שיש וארשום פה
כמובן שמדובר על תנור בילד אין

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על התגובות.
זה באמת נשמע לא הגיוני שאני אמורה לדעת את המ"מ של הגובה.. הוא אמור לדעת ולחשב לבד אם אני אומרת לו שאני קונה סטנדרט לא?
אני מחכה שהוא יגיד לי את המידות שיש וארשום פה
כמובן שמדובר על תנור בילד אין
לא,
את אמורה להסתכל במפרט של התנור שאת קונה. (בגדול אני אגיד לך שאם את קונה תנור תא אחד אז הרוחב לבניה הוא 56 והגובה נע בין 56 ל60 -- זה הרוב, אבל יש כמובן מידות מיוחדות)

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לתנור בילט אין יש סדנדרט אחיד על המילימטר.
אם את עושה משהו יוצא דופן אז תפרטי (תנור רחב או כפול)

אחרת הנגר חייב לדעת לבד, זו שאלה מוזרה בשביל תנור סטנדרטי

אגב, גם למדיח יש סטנדרט אחיד (ולמכונות כביסה ומייבשים יש רוחב אחיד אבל עומק וגובה משתנים מעט)

(החלפתי כבר שלוש תנורים על אותו ארון, אין שום צורך לבדוק מידות)

s sari

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

אגב, גם למדיח יש סטנדרט אחיד (ולמכונות כביסה ומייבשים יש רוחב אחיד אבל עומק וגובה משתנים מעט)

ממש לא, לכל תנור יש מפרט, כמובן שרוב הבילד אין די אותו דבר
אבל אם יש הבדל אפילו ב2 ס''מ יישאר לה חריץ /לא יכנס
חייבים להחליט על המכשירי חשמל לפני בניית הנגרות, בדיוק בשביל המפרטים של המוצרים.
בהצלחה!

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
ממש לא, לכל תנור יש מפרט, כמובן שרוב הבילד אין די אותו דבר
אבל אם יש הבדל אפילו ב2 ס''מ יישאר לה חריץ /לא יכנס
חייבים להחליט על המכשירי חשמל לפני בניית הנגרות, בדיוק בשביל המפרטים של המוצרים.
בהצלחה!
כאדריכלית
את בעצם טוענת שכשרוצים להחליף תנור צריך להזמין ארון חדש?

tehila2078

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כאדריכלית
את בעצם טוענת שכשרוצים להחליף תנור צריך להזמין ארון חדש?
זה בדיוק השאלה שלי..
הוא אומר שהגובה שהוא מכיר זה 58.8
זה גובה סטנדרט?

מה הגובה של התנור שלך?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בדיוק השאלה שלי..
הוא אומר שהגובה שהוא מכיר זה 58.8
זה גובה סטנדרט?
הרבה מאוד תנורים זה 59 אז זה נראה לי נחשב גובה סטנדרט.
יש מצב שכשתקני תנור חדש ישאר מרווח קטן או יהיה ממש צפוף כי הטווח קצת יותר גדול אבל חיצונית בד"כ לא תשימי לב לזה בגלל שהמידות החיצוניות גדולות יותר מהמידות הפנימיות.

את ממקמת את התנור בארון או מתחת השיש?

tehila2078

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הרבה מאוד תנורים זה 59 אז זה נראה לי נחשב גובה סטנדרט.
יש מצב שכשתקני תנור חדש ישאר מרווח קטן או יהיה ממש צפוף כי הטווח קצת יותר גדול אבל חיצונית בד"כ לא תשימי לב לזה בגלל שהמידות החיצוניות גדולות יותר מהמידות הפנימיות.

את ממקמת את התנור בארון או מתחת השיש?
בתוך ארון
595 גובה ורוחב
550 עומק

מבדיקה מהירה בגוגל זה הגודל עם סטיות של מילימטרים
זהו, אני גם ראיתי הרבה 59.5 כנראה שזה המידה הסטנדרט

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז פחות קריטי הדיוק
זהו, אני גם ראיתי הרבה 59.5 כנראה שזה המידה הסטנדרט
תבדקי שוב, פתחתי עכשיו את מחסני חשמל תנור בילד-אין יחיד, 5 התנורים הראשונים שבדקתי 59.5 זה המידה החיצונית והמידת בניה לגובה 58.5-58.9 ואחד 59

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה