הנגן הלך לי

לענ"ד

משתמש צעיר
סאן דיסק
הפסיק לפעול,
יש מה לעשות עם זה? לתקן, להחליף,
איפה?

תודה

זוצית

משתמש רשום
יש איזה מקום בגבעתיים אני חושבת שמביאים להם מגן שבור והם נותנים חדש בחינם, הבעיה זה אי להגיע לשם...

בן אנוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עזרה ראשונה:
ללחוץ 30 שניות על כפתור ההדלקה, ומיד אח"כ עוד פעם.

MIC.MIS

סטודיו GlowUp בניית אתרי חנויות בהנהלת מיכל מישאלי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
זה קרה לי לפני שבוע
הנגן עבד מעולה
הטענתי ליתר ביטחון > הפסיק לעבוד
הטענתי שוב > עובד...

B7M

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
בסוף זה מה שתמיד קורה לנגנים של סאן דיסק....
2 נגנים של סאן דיסק הלכו לנו ככה.. (יכול להיות שניתן להחליף בחברה..)

tttsarattt

משתמש רשום
יש חנות בבר אילן בירושלים שמחליפים במחיר מוזל
עשיתי את זה וזה ממש לא הרגיש לי טוב - המוכר הוסיף את הנגן שלי לתוך קופסא עם עשרות אולי מאות נגנים כמו שלי, הוציא לי את החדש מהאריזה וקיבלתי אותה ככה.
זה נראה שסנדיסק מייצרים את הנגנים כך שאחרי תקופה זה לא עובד ואז אפשר לעשות איזה פעולה כדי להחזיר אותה לחיים ולמכור אותה באריזה כמו חדש...
זה קרה לי ב2 נגנים...

לענ"ד

משתמש צעיר
נכתב ע"י tttsarattt;1611933:
יש חנות בבר אילן בירושלים שמחליפים במחיר מוזל
עשיתי את זה וזה ממש לא הרגיש לי טוב - המוכר הוסיף את הנגן שלי לתוך קופסא עם עשרות אולי מאות נגנים כמו שלי, הוציא לי את החדש מהאריזה וקיבלתי אותה ככה.
זה נראה שסנדיסק מייצרים את הנגנים כך שאחרי תקופה זה לא עובד ואז אפשר לעשות איזה פעולה כדי להחזיר אותה לחיים ולמכור אותה באריזה כמו חדש...
זה קרה לי ב2 נגנים...

מישהו יודע על חנות בבני ברק? או באשדוד שמבצת החלפות?

אביגיל אינש

משתמש פעיל
נכתב ע"י רמז;1611770:

איך מתקשרים איתם?

יש לי כבר איזה 5 נגנים "מקולקלים.."
באחד אי אפשר להדליק - ומדליקים רק דרך החיבור לחשמל בכל פעם
ובאחד - אי אפשר להעלות ולהוריד את רמת השמע..
וכך הלאה...

נראה לי שהם עושים זאת בכוונה,
הנגנים שלהם מתקלקלים ממש מהר!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה