המתת חסד

וי שלוק

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה

צללנו לעומק,
הרגשנו גיבורי העולם, להיות 758 מטר מתחת לפני הים זה לא מה בכך. אומץ.

כשגילנו מערה ארוכה ומסקרנת, דם הנעורים התוסס לא הניח לנו לנקוט בצעדי זהירות מבוקשים. נכנסו, שחינו פנימה. מתעלמים מכל מחשבה על כללי זהירות וכדו'.

וכמובן, אם הסיפור נכתב, ההמשך טראגי. נתקענו בפנים, איבדנו את הדרך ליציאה, נעלם מאיתנו הפתח לחיים.

העפת מבט חרד עד מוות למחוג הצבירה של החמצן היה המעשה הבא בתור…

1.14 שעות. סדיסטיות של שעון. סופר לנו את הרגעים שנותרו לנו לחיות. ממשיך לדהור ללא מצפון לעתידנו.

השתוללנו כעכברים במלכודת ברזל. תרים אחר נקודת יציאה. איזה זרזיף אור שיעיד על פתח תקווה, ואין.

השלב הבא - ההשלמה היה מחריד. טעם הייאוש היה מר מכל, התייאשנו מהחיים… הרצון שגדול מהאדם עצמו נזנח בתוך המים הרבים…

הרגשות שהתערבלו וגעשו כים אכול טירוף, שיתקו את המוח והגוף. שתיקה עמדה ביננו. העיניים לבדם גילו אומץ להביע את כל מה שאסור, שלא ייתכן…

העיניים שמולי הביטו בי לוחשות, "לא, אל תביט בי ככה. אני לא אשם שאלו הם יצרי, אל תכעס שפיתתך לצעוד אל מותך, לאאא". עניתי, "אכן, אתה לא אשם. אבל למציאות זה לא מפריע לנהל סדר יום משלה".

במיקרופון קטן לחשת לי, "אלי, אלי אהובי, אל תביט בי כך. רק זה לא, אל תתן לי למות מנקיפות מצפון".

שתקתי. לא כי לא היה לי מה לענות. הדמעות פילסו דרך בחפשיות, בכל מקרה עוד 0.53 לא נכיר אחד את השני. אף אחד לא נכיר…

הטירוף התיישב במוחי, נוטל לעצמו את ההנהגה. שנים הוא המתין ועתה בא זמנו -

כשקצף בשפתי, ודמעות בעיני, תלשתי לעצמי את כבל החמצן והתחלתי לפזר בועות אוויר לדגים, "שלא יחנקו" לחשתי לך...

המתת חסד…

נערך לאחרונה ב:

אשר שרבר

משתמש סופר מקצוען
הטירוף התיישב במוחי, נוטל לעצמו את ההנהגה. שנים הוא המתין ועתה בא זמנו -

כשקצף בשפתי, ודמעות בעיני, תלשתי לעצמי את כבל החמצן והתחלתי לפזר בועות אוויר לדגים, "שלא יחנקו" לחשתי לך...

המתת חסד…

אוי כמה חבל, כי הוא, הוא יצא, ב0.03 הוא ראה אור בקצה המנהרה ויצא, לא התייאש, בטח לא נכנס לטירוף.

חיים חן וחסד...

וי שלוק

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אוי כמה חבל, כי הוא, הוא יצא, ב0.03 הוא ראה אור בקצה המנהרה ויצא, לא התייאש, בטח לא נכנס לטירוף.

חיים חן וחסד...
אמא של ג'יקוב עמדה בחלון כבר. 24 שעות? "אמרתי לו שלא ילך לים, ידעתי שזה חור שחור מדי". הירהור.

תשע אחד אחד, צליל חיוג קצר.

"מוקד 911 שלום".

"בני נעדר כבר למעלה מ-24 שעות". בהלה נמהלה בבהילות.

"בן כמה?"

"28".

"הוא שכח את המטרנה בבית?"

"לאאאא, הוא יצא לים ולא שב".

"אהה, אם ככה זה משהו אחר. באיזה חוף מדובר?"

"רוס איילנד".

"אני שולח צוות".

לצוות שהגיע תוך דקות מספר נותר לגלות תלוליות חפצים של שני בני אדם על החוף, נראה שנזנחו לא מכבר.

השם ג'יקוב ריטנלונד עלה בחיפוש קצר בארנק הרזה שבחוף.

טרגדיה.

עשרות צוללנים ירדו למצולות בחיפושים אחר ג'יקוב ריטנלונד. ואין.

סימס היה צוללן מתנדב, העקשנות שבו במהילות עם הסקרנות החדירו אותו פנימה למערה המוות.

בתוכה מצא לחרדתו שני גופות ומחוגים על 0.00... כשגופה אחת צינור החמצן שלה משוחרר מעניק לדגים רוח חיים – חסד בגופו...

דגי הברקודה חגגו על גופתו של איש החסד, מבקשים לקבל גם הם את חלקם. נגיסות מעוכרות עיטרו את גופות הצוללנים, הברקודות אוכלים מלוא הפה - חסד בגופו...

כשעלה למעלה, ואחר שכוך הבכיות והצרחות של אבא ואמא, הכריע רבאי מייקל אלפסון, שדין ג'יקוב כמאבד עצמו לדעת, ועל כן לנהוג בו בכל הכללים הנהוגים.

מבעד לסדקים הארוכים והרועדים שנפלסו בליבה של אמא ריטנלונד, ראתה את גופתו של ג'יקוב מורדת לבור פעור מאחורי גדר בית החיים, ועוד שני סדקים נחצבו בליבה המדמם של אמא.

גירומס בן דודו הנוצרי של ג'יקוב לא יכל לראות בדמעותיה של אמא. לא הבין מה משנה אם מת או שהמית עצמו, אבל בשביל מאמא ריטנלונד החליט לעשות מאמץ.

השקיע עצמו למצולות, בחיפוש אחר שריד ופליט, איזה רמז שיסביר את עובדת צדקת פזרונו של ג'יקוב לדגים החנוקים.

צלל לאורך המנהרה המשכלת, מחפש אחר מזכרות או רמזים אחרים לרגעיהם האחרונים של צמד הצוללנים המתים.

על קרקעית המנהרה ראה דף מכודרר, בחדווה הרימו אל חיקו, הנה רמז לחיים.

כשפתח נגס בקצה זקנו מסקרנות, הנגיסה הבאה הייתה מאכזבה. סתם רשימת קניות מחנות לציוד צלילה חופית.

המשיך לתור אחר אות כל שהוא.

אחר חיפושים רבים, מצא חרוט על קיר המערה:

צללנו לעומק, הרגשנו גיבורי העולם, להיות 758 מטר מתחת לפני הים זה לא מה בכך. אומץ.

כשגילנו מערה ארוכה ומסקרנת, דם הנעורים התוסס לא הניח לנו לנקוט בצעדי זהירות מבוקשים. נכנסו, שחינו פנימה. מתעלמים מכל מחשבה על כללי זהירות וכדו'.

כרגע, נתקענו בפנים, איבדנו את הדרך ליציאה, נעלם מאיתנו הפתח לחיים.

1.14 שעות. סדיסטיות של שעון. סופר לנו את הרגעים שנותרו לנו לחיות. ממשיך לדהור ללא מצפון לעתידנו.

השתוללנו כעכברים במלכודת ברזל. תרים אחר נקודת יציאה. איזה זרזיף אור שיעיד על פתח תקווה, ואין.

השלב הבא - ההשלמה היה מחריד. טעם הייאוש היה מר מכל, התייאשנו מהחיים… הרצון שגדול מהאדם עצמו נזנח בתוך המים הרבים…

הרגשות שהתערבלו וגעשו כים אכול טירוף, שיתקו את המוח והגוף. שתיקה עמדה ביננו. העיניים לבדם גילו אומץ להביע את כל מה שאסור, שלא ייתכן…

העיניים שמולי הביטו בי לוחשות, "לא, אל תביט בי ככה. אני לא אשם שאלו הם יצרי, אל תכעס שפיתתך לצעוד אל מותך, לאאא". עניתי, "אכן, אתה לא אשם. אבל למציאות זה לא מפריע לנהל סדר יום משלה".

במיקרופון קטן לחשת לי, "אלי, אלי אהובי, אל תביט בי כך. רק זה לא, אל תתן לי למות מנקיפות מצפון".

שתקתי. לא כי לא היה לי מה לענות. הדמעות פילסו דרך בחפשיות, בכל מקרה עוד 0.53 לא נכיר אחד את השני. אף אחד לא נכיר…

הטירוף התיישב במוחי, נוטל לעצמו את ההנהגה. שנים הוא המתין ועתה בא זמנו.

ג'יקוב? מה הוא עושה? קצף בשפתיו, ודמעות בעיניו, מבטו מטורף עד אימה, תלש ג'יקוב לעצמו את כבל החמצן והתחיל לפזר בועות אוויר לדגים, "שלא יחנקו" לחש לי...

ועכשיו שוכב לי מת על הידיים..

אני לא חושב שאראה עוד את אור היום, וכשתמצאו אותנו, אנשים טובים, תדעו שרצינו לחיות, אנחנו אוהבים את החיים...

לאמא של ג'יקוב תמסרו שהוא לא הפסיק ליבב עליה, כאב לו בשבילה שהוא מת, יותר ממה שכאב לו על עצמו.

תמסרו את אהבתי לדור וחיילו, אזכור אתכם לנצח.

אני חש שהחמצן שלי נגמר, אז רק דבר אחרון – אני מרגיש חתוך מבפנים, מרוסק, אין לי חיים בפשיט..

אוווו, הההא, עווווו, נגמר לי האוויר, אולי הדגים יחזירו לי קצת, הם קיבלו הרבה...

נערך לאחרונה ב:

ביזנסטורי - אילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אימהלה!
אילו קטעים מחרידים!
מבחינת הכתיבה,
הם דווקא סוחפים.
אבל בדיוק לכן
הם חונקיםםםם!!!!

לילך אור

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
צילום מקצועי
קטעים יפים מאד.
צללנו לעומק, הרגשנו גיבורי העולם, להיות 758 מטר מתחת לפני הים זה לא מה בכך. אומץ.

כרגע, נתקענו בפנים, איבדנו את הדרך ליציאה, נעלם מאיתנו הפתח לחיים.

הטירוף התיישב במוחי, נוטל לעצמו את ההנהגה. שנים הוא המתין ועתה בא זמנו.

ג'יקוב? מה הוא עושה? קצף בשפתיו, ודמעות בעיניו, מבטו מטורף עד אימה, תלש ג'יקוב לעצמו את כבל החמצן והתחיל לפזר בועות אוויר לדגים, "שלא יחנקו" לחש לי...

ועכשיו שוכב לי מת על הידיים..

אני לא חושב שאראה עוד את אור היום, וכשתמצאו אותנו, אנשים טובים, תדעו שרצינו לחיות, אנחנו אוהבים את החיים...

לאמא של ג'יקוב תמסרו שהוא לא הפסיק ליבב עליה, כאב לו בשבילה שהוא מת, יותר ממה שכאב לו על עצמו.

תמסרו את אהבתי לדור וחיילו, אזכור אתכם לנצח.

אני חש שהחמצן שלי נגמר, אז רק דבר אחרון – אני מרגיש חתוך מבפנים, מרוסק, אין לי חיים בפשיט..
ריאלית,
הכיתוב הזה לא כל כך הגיוני.
איך יש לו זמן לכתוב?
הוא חי את השניות האחרונות של חייו.

ועוד דבר:
במיקרופון קטן לחשת לי, "אלי, אלי אהובי,
ואז:
ג'יקוב? מה הוא עושה?
לאמא של ג'יקוב
אליהו או יעקב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה